w , ,

Niezbędnik modnego działkowca

Brytyjska fima Jouls wypuściła na rynek kolekcję akcesoriów ogrodowych o których marzy każdy ogrodnik. Bez względu na to czy plewi w ogrodzie, na działce czy balkonie.

JOULS_3

 

Stylowy fartuch w 100 procentach z bawełny, zarówno w ogrodzie jak i w kuchni ochroni odzież przed zabrudzeniami. Pasek na szyję jest regulowany a piękny print kwiatowy zmotywuje każdego do hodowli własnych roślin.

JOULS_4

Stalowe wiadro niczym nie przypomina nudnych srebrnych wiader, jakimi nasi dziadkowe przynosili węgiel w piwnicy. To cudeńko jest malowane proszkowo i na pewno nie nadaje się do przynoszenia węgla. Stawiamy pyszne papierówki prosto z ogrodu, których nie trzeba po przyniesieniu przekładać do miski. W tym wiadrze będą prezentowały się najlepiej.

JOULS_6

Konewka jest niezbędnym narzędziem każdego ogrodnika, zwłaszcza mieszkańców wielkich miast, którzy swoich upraw nie mogą podlewać szlauchem. Wygodny uchwyt i zdejmowana końcówka, pozwala na wygodne podlewanie i dostosowanie strumienia wody do potrzeb.

JOULS_1

Balkonowych ogrodników zachwycą kolorowe doniczki na podstawce, w których świetnie będą się czuły zarówno pomidorki koktajlowe, zioła i dowolne kwiaty. Każda doniczka ma dziurkę, która umożliwia swobodny przepływ wody.

JOULS_5

Na koniec coś dla wszystkich. Zestaw narzędzi w skład którego wchodzą łopatka i grabki. Dzięki nim przesadzisz rośliny i wyplewisz wszystkie chwasty.

JOULS_9

Propozycja firmy Jouls zachwyci każdego małego i dużego ogrodnika. Nie straszne nikomu będą chwasty i najbardziej wymagające rośliny!

JOULS_8

JOULS_7

JOULS_2

 

Źródło: http://www.joules.com/

Originally posted 2015-07-29 12:03:34.

organiczny nawóz do pomidorów

Jak zrobić organiczny nawóz do pomidorów?

Na działce z noworodkiem