Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Meble ogrodowe od światowych designerów

Taras to miejsce relaksu, kojarzy nam się ze słońcem i wypoczynkiem. Kiedy już skończymy urządzać nasze wnętrza, nie zapomnijmy o przestrzeni na zewnątrz.  Chcemy mieć trwałe meble, które będą cieszyć nasze oko, designerskie dodatki, donice czy inne elementy wyposażenia ogrodu, które staną się wyjątkową wizytówką.

ROOMS wybrało TOP10 mebli, oświetlenia i dodatków dedykowanych do ogrodu.

Meble ogrodowe coraz częściej przypominają domowe, miękkie i wygodne kanapy, stoliki kawowe i szezlongi. Rozłożysty zestaw wypoczynkowy sprzyja rozluźnieniu i przyjaznej atmosferze na tarasie czy balkonie. Trzeba przyznać, że mamy tendencje do wybierania spójnych stylistycznie mebli ogrodowych i łączenia elementów z tej samej kolekcji. Stawiamy raczej na ponadczasową klasykę. Wielu producentów decyduje się jednak na budowę swojej oferty w oparciu o produkty kolorowe, z nietypowych ale odpornych materiałów.

meble ogrodowe

Gotowych zestawów wypoczynkowych jest w sklepach pod dostatkiem. Coraz większą popularnością na rynku mebli ogrodowych cieszą się propozycje mebli, oświetlenia czy dodatków np. od włoskich projektantów jak Paola Lenti. Właściciele showroomu ROOMS wybrali kilka propozycji, które nie tylko ułatwią nam relaks, ale również zaaranżują nasz taras.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *