w ,

Wybieramy meble ogrodowe

meble ogrodowe

Marka Miloo powiększa kolekcje swoich mebli ogrodowych.  W tym sezonie w ofercie pojawiło się wiele nowości zaprojektowanych w nowoczesnym stylu.

meble ogrodowe

Nowe kolekcje Miloo  wychodzą naprzeciw trendowi przenikania się wnętrza domu z jego otoczeniem. Dzięki modelom w nowoczesnej stylistyce ogrodowa strefa relaksu będzie spójna z charakterem domowego salonu czy jadalni.

meble ogrodowe
Wśród zestawów wypoczynkowych znalazły się meble modułowe Lea, Sue i Zola. Ich największym atutem jest możliwość tworzenia indywidualnych konfiguracji, dostosowanych do ilości miejsca jakim dysponujemy oraz ulubionej stylistyki. Dodatkowo składające się z elementów meble można łatwo przemieszczać. Dzięki temu zaaranżowanie ogrodowego przyjęcia nie sprawia najmniejszego problemu, a zimą meble łatwo jest składować. Z kolei na niewielkiej przestrzeni sprawdzi się dwuosobowa sofa i fotel z kolekcji Aja. Siedziska i oparcia sof i foteli są miękko tapicerowane tkaninami odpornymi na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

 

 

meble ogrodowe

Proste wzornictwo i wysoki komfort są  również znakami rozpoznawczym zestawów jadalnianych Laura i Sara. Wykonane z malowanego na biało aluminium meble, dzięki prostej formie doskonale komponują się z przestrzenią ogrodu lub tarasu. Dzięki nim możemy stworzyć na zewnątrz domu letnią jadalnię. Premierowe kolekcje Miloo inspirują do przeniesienia ośrodka codziennego życia do ogrodu lub na taras, aby tam cieszyć się beztroskim relaksem w letnie dni. www.houseandmore.pl

Zobacz też jak wykorzystać skorupki jajek w ogrodzie

Originally posted 2017-04-07 07:37:43.

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

uprawa ziół

Zbieranie i suszenie ziół

Jak wpuścić do domu słońce?