w ,

Garaż wolnostojący – przegląd możliwości

Kiedy decydujesz się na budowę domu, od samego początku masz możliwość zadecydowania o wyglądzie zewnętrznym, rozmiarze i rozmieszczeniu pomieszczeń. Kiedy jednak kupujesz dom, który był już zamieszkały, masz dużo mniejsze pole manewru. Łazienki są już rozlokowane, kuchnia urządzona a garaż przyłączony do któregoś z boków domu. Jeśli potrzebujesz garażu na dwa auta, masz tylko dwie możliwości w takiej sytuacji. Albo robisz tzw. dobudówkę, co nie zawsze jest możliwe, lub wydzielasz kawałek przestrzeni na podwórku na postawienie osobnego garażu. Oto garaże blaszane firmy CGT Konstrukcje Stalowe, które uprzyjemnią ci życie.

Garaże akrylowe

381
Możesz dostosować garaż pod swoje potrzeby. Standardowo garaż jest wykonywany z kątowników i ceowników zimnogiętych. Konstrukcja dachu to belki wykonane z profili zamkniętych a sam dach pokryty jest blachą trapezowaną. Kolor, w jakim będzie garaż, wybierasz sam, z palety kolorów RAL. Kolory blach można łączyć dowolnie. Wybierz taki kolor, który najbardziej będzie pasował do elewacji twojego domu. Masz do wyboru 14 różnych kolorów i tylko od ciebie zależy czy wybierzesz klasyczne kolory, czy zaszalejesz z niestandardowymi odcieniami. Cała konstrukcja jest ze sobą połączona nitami dopasowanymi do kolorów blachy.

Wiaty garażowe

Są idealne dla osób, które mają siedzibę firmy transportowej w domu. Zamiast budowania garaży dla samochodów, wygodniejszą opcją, będzie postawienie dowolnej wielkości wiaty na większą ilość samochodów. Może być także rozwiązaniem tymczasowym, dla samochodów używanych przez domowników. Idealnie posłuży gościom odwiedzającym, którzy nie będą musieli martwić się o samochód stojący na podwórku. Jeśli nie możesz zdecydować się na garaż, wybierz na ten czas wiatę, żeby samochód nie stał na podwórku bez zadaszenia. Kiedy już podejmiesz decyzję, wiata może posłużyć do innych celów a samochód stanie w garażu, najlepiej oczywiście blaszanym.

130

Niezaprzeczalną zaletą zarówno garaży akrylowych oraz wiat garażowych, jest możliwość zagospodarowania ich na różne sposoby. producent nie ogranicza klienta żadnymi rozmiarami, ani minimalnymi ani maksymalnymi. Można łączyć blachy tak, żeby powstały konstrukcje dowolnych rozmiarów, na dowolną ilość samochodów. Wszystko oczywiście jest do omówienia z producentem. Szeroka gama kolorystyczna z pewnością zadowoli każdego.

Producent wykonuje także altanki i domy ogródkowe, idealne do przechowywania gadżetów działkowca, grabek, sekatorów i łopat. Taki domek, może być także miejscem, gdzie odpoczniesz chwilę na sofie, po całym dniu przyjemnej pracy na działce.

Originally posted 2015-10-06 09:27:19.

We Francji marnowanie jedzenia jest zabronione przez prawo

Zakładanie trawnika na działce