w ,

Środki na komary Target – spędź lato bez ukąszeń!

Lato to wspaniały okres, kiedy chcemy spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętnie wybieramy się do lasu, nad jezioro czy na działkę. Niestety – jest to również czas zwalczania owadów latających, które potrafią skutecznie uprzykrzyć pobyt pod chmurką. By w pełni cieszyć się bliskością natury i wolnym czasem, należy wyeliminować uciążliwe owady. Jak to zrobić? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Środki na komary Target

Produkty Target są niezwykle skuteczne w zwalczaniu komarów. Występują między innymi w postaci koncentratu stężonej emulsji. Rozcieńczony wodą środek – z zachowaniem szczególnych środków ostrożności – służy do opryskiwania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Środek służy do przyrządzenia roztworu wody. Przygotowana ciecz robocza wystarcza zaś na kilka oprysków, które skutecznie wyeliminują problem komarów i innych owadów latających.

Środki na komary Target to produkt, który znajdzie zastosowanie w przydomowych ogródkach, altankach, domkach, na działkach. Słowem – wszędzie tam, gdzie mogą dokuczać owady.

Środek do opryskiwania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych sposobem na owady

Jak już wspominaliśmy – jest to skuteczny sposób na komary, ale nie tylko. Środek ten działa także na kleszcze, muchy, a nawet karaluchy, pluskwy, mole, rybiki cukrowe itp.

Jest to środek owadobójczy o działaniu kontaktowym. Najlepiej i najskuteczniej jest go zastosować za pomocą wytwornic aerozolowych, po uprzednim przygotowaniu roztworu. Przed użyciem należy przeczytać etykietę, a ciecz wymieszać intensywnie. Jeżeli chodzi o zasięg działania – 30 ml środka wystarcza na 30-60 m² powierzchni.

Środek owadobójczy w postaci koncentratu stężonej emulsji – gdzie kupić?

Środek owadobójczy można kupić stacjonarnie oraz przez internet – na przykład w sklepach ogrodniczych, drogeriach itp. Warto zaopatrzyć się także w dodatkowe zabezpieczenia przed uciążliwymi owadami, jak na przykład płytka na owady, spray na kleszcze i komary (do ciała), świece zapachowe czy spirale odstraszające owady. Ponadto na rynku dostępne są łagodzące specyfiki, które zadziałają już po ewentualnym ugryzieniu.

Warto zadbać o tego typu zabezpieczenia, zwłaszcza kiedy się poruszamy (na przykład po lesie czy spacerując nad wodą). Komary i niebezpieczne kleszcze są zagrożeniem nie tylko na działce czy w przydomowym ogródku, ale latem praktycznie wszędzie. Dobrej jakości środki, takie jak Aspermet 200 ec, skutecznie unicestwią niechciane insekty na działce czy w ogródku, a dodatkowe środki zabezpieczające (spraye do ciała) pozwolą cieszyć się spacerami na łonie natury.


  1. Prawidłowo przygotowane podłoże w szklarni foliowej to klucz do sukcesu – zobacz, jak to zrobić
  2. Kreatywny recykling w ogrodzie
  3. Zbieranie ziół – jakie części roślin zbieramy

Originally posted 2021-07-20 09:13:37.

jak nie marnować żywności

Jak nie marnować żywności?

Weselna tradycja w nowej odsłonie – wesele bez mięsa?