w

Spersonalizowane deski do krojenia

spersonalizowana deska do krojenia

Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy dzień ojca niejednokrotnie przysparza nam wielu problemów; w szczególności gdy znamy solenizanta bardzo długi czas. Szerokiego zakresu wyboru prezentów, który posiadaliśmy na początku, skurczył się do kilku pozycji.

Niestety czasem nie posiadamy odpowiedniej ilości gotówki, interesujący nas przedmiot został wycofany ze sprzedaży bądź jego dostawa planowana jest za kilka miesięcy. Warto wtedy pomyśleć o prezentach oryginalnych, ale pokazujących że znamy dana osobę.

Przy posiadaniu zdolności plastycznych możemy wykonać tort z kawałkami ciasta z papieru bądź upiec prawdziwy i udekorować go przy pomocy lukru plastycznego. Oryginalnym pomysłem będzie również namalowaniu portretu osoby obdarowanej czy jej ulubionego widoku. W przypadku kobiet mamy możliwość wykonania prostej bransoletki z koralików stylem beading, kolczyków soutache czy wisiorków i innych akcesoriów kobiecych.

Z pewnością bardzo unikatowym i oryginalnym prezentem będzie deska do krojenia z grawerem. Tego typu produkty oferuje nam strona internetowa mygiftdna. Posiadają szeroki wybór cytatów odpowiednich dla każdej osoby. Jeśli jednak nie wiemy czy wybrany przez nas napis będzie odpowiedni dla mamy, taty czy chłopaka możemy wybrać zwrot „niby nie ma ideałów a jednak jestem”. Produkt znajdziemy na stronie https://mygiftdna.pl/Deski-Grawer/Nie-Ma-Idealow.
Deska dostępna jest w rozmiarze 25 x 32,5 cm. Materiał wykorzystany przy jej produkcji to trawa bambusowa sprasowana. Efektem takiej metody produkcji są deski, gdzie każda z nich posiada inny wygląd. Wykorzystanie naturalnych składników stwarza możliwość wystąpienia drobnych przebarwień czy niedoskonałości powierzchni. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na korzystanie z niej.

Niezależnie czy prezenty zostaną ręcznie wykonane czy zdecydujemy się na oryginalne deski do krojenia z spersonalizowanym cytatem, nasz bliski doceni ten gest i będzie o Was zawsze pamiętał.

Originally posted 2016-06-27 12:42:54.

Prace ogrodowe w czerwcu

Prace ogrodowe w czerwcu

Jak wybrać dobrą kosiarkę do ogrodu?

Jak wybrać dobrą kosiarkę do ogrodu?