w

Uzdatnianie wody – jak to zrobić?

uzdatnianie wody

Na rynku pojawiła się nowa marka urządzeń do filtracji wody Ecoperla. Twórcy dedykują rozwiązania małym i dużym gospodarstwom domowym. Produkty już są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych. Grono zadowolonych użytkowników stale się powiększa.


Dlaczego powstała marka Ecoperla?
Marka Ecoperla jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku. Urządzenia powstały dzięki licznym wywiadom przeprowadzanym z użytkownikami oraz instalatorami dotychczasowych rozwiązań oczyszczania wody.
Urządzenia filtracyjne Ecoperla są produkowane w fabrykach na terenie Europy. Powstały przy współpracy ze znanymi liderami z branży filtracji wody, w tym z: Erie Water Treatment, Clack, Lanxess. Piękno, funkcjonalność, innowacyjność i wydajność to cechy wspólne wszystkich produktów Ecoperla.
Co w ofercie?
Produkty Ecoperla zostały podzielone na cztery kategorie: filtry do domu, filtry do kuchni, wkłady filtracyjne oraz akcesoria.
W kategorii filtrów do domu można znaleźć serię kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS oraz łatwy w montażu Ecoperla Toro. Oprócz tego w ofercie znajdują się kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX.
Oddzielną gałąź produktów marki Ecoperla stanowią urządzenia filtracyjne o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Każde z nich usuwa inny rodzaj zanieczyszczenia z wody.
W kategorii filtrów do kuchni jest system odwróconej osmozy, jakiego dotychczas nie było. Ecoperla Rosa oprócz czystej wody jest w stanie wytworzyć wodę o właściwościach prozdrowotnych. Drugim urządzeniem z tej kategorii jest system nanofiltracji Ecoperla Nano. Wśród wkładów można znaleźć produkt, którego nie znano na polskim rynku – wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir. Nadaje wodzie bardzo wysokie stężenie magnezu i znacznie podnosi pH.
Rozwiązania zapewniające tanią i bezpieczną eksploatację
Wszystkie urządzenia marki Ecoperla posiadają specjalnie zaprojektowane systemy zapewniające tanią i bezpieczną eksploatację. Ich projekty zostały poprzedzone licznymi testami.
Ecoperla Perfect System – system obecny w kompaktowych zmiękczaczach wody i stacjach wielofunkcyjnych Ecoperla. Są to optymalnie dobrane ustawienia głowicy sterującej zapewniające prawidłowe działanie i proces regeneracji.
Ecoperla Smart System – system dedykowany urządzeniom o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Parametry pracy są dobierane do jakości wody konkretnego użytkownika.
Ecoperla Security System – system antyzalaniowy przeznaczony do filtrów kuchennych. Działa automatycznie bez potrzeby zasilania. Ochrania kuchnie przed zalaniem w trakcie awarii.
Marka Ecoperla wzbudza coraz większe zainteresowanie
Coraz więcej użytkowników wybiera urządzenia filtracyjne Ecoperla. Popyt wzrasta z tygodnia na tydzień. Głównymi przyczynami takiej sytuacji są: komponenty wykonane z trwałych materiałów, dopasowane systemy działania, najniższe koszty eksploatacji, wsparcie techniczne i atrakcyjne warunki gwarancji.

Originally posted 2017-04-25 12:54:42.

Okna w kuchni – jaka oprawa wizualna będzie dla nich najlepsza?

Zrób to sam: montaż fotela wiszącego