w ,

Balkon magiczny i praktyczny

balkon ikea

Nareszcie mamy dłuższe dni i coraz więcej słońca. Wkrótce więcej czasu będzie można spędzać na świeżym powietrzu. W mieście nie ma zbyt wielu miejsc by cieszyć się pięknem przyrody w każdej wolnej chwili. Odpoczynek na plaży, w ogrodzie, w lesie czy na łące jest wspaniały, ale większość z nas nie ma takiej możliwości przez cały sezon. Jest jednak na to dobry sposób – można odmienić swój balkon i stworzyć idealne miejsce na letnie chwile pod gołym niebem.

 

W IKEA są sprytne rozwiązania, składane meble, tekstylia w letnich, soczystych barwach, doniczki, parasole, ozdoby, oświetlenie i wszystko, co jest potrzebne, by urządzić magiczny balkon, nawet jeśli nie jest
zbyt duży.

W dzień pełen słońca ‒ czy w ciepłą noc ‒ na Twoim nowym balkonie możesz leniuchować na leżaku, cieszyć oczy przestrzenią, słuchać muzyki, czytać, odzyskać spokój i równowagę. Dla miłośników prac ogrodniczych to wielkie pole do popisu. Kwiaty, zioła, a nawet warzywa z własnego mini ogródka to dopiero frajda. Poranna kawa na balkonie, zabawa z dzieckiem, obserwowanie ptaków, wieczorem romantyczna kolacja pod gwiaździstym niebem i co tylko przyjdzie nam głowy by miło spędzać czas.

[pdf-embedder url=”http://nowydzialkowiec.pl/wp-content/uploads/2017/04/presskit_balcony_2015.pdf”]

Znajdzie się też miejsce na praktyczne rzeczy ‒ chociażby pranie. Suszone na wietrze, zawsze pachnie magicznie 🙂

Originally posted 2017-04-21 09:59:38.

Jak wpuścić do domu słońce?

Okna w kuchni – jaka oprawa wizualna będzie dla nich najlepsza?