Home Inspiracje Leon i Matylda upiększą twój dom

Leon i Matylda upiększą twój dom

przez Redakcja
mossmoss
Wiosną chcemy otaczać się zielenią wszędzie, nie tylko w ogrodzie, ale również w domu. Wrocławska pracownia mossmoss proponuje alternatywę dla zwykłych doniczek pod postacią efektownych szklarni w stylu wiktoriańskim.

Każda szklarnia składa się z rzeźbionej smukłej podstawy połączonej z misa nakrytą szklaną kopułą, pod którą znajduje się roślina. Jej pielęgnacja wymaga minimalnego wysiłku – wystarczy zapewnić roślinie dostęp do słońca i podlewać maksymalnie dwa razy w miesiącu. Konstrukcja terrarium sprawia, że wewnątrz panuje temperatura i wilgotność optymalna dla rozwoju roślin.

moss 1

Przy zamówieniu podajemy warunki panujące w miejscu, w którym ma stać terrarium, pod kątem których dobierane są rośliny. To od nich zależy, w jaki sposób wyglądać będzie terrarium oraz jakie warunki ma zapewniać.

moss4 moss2

Leon i Matylda to szklarnie dostosowane do ozdabiania wnętrz oświetlonych światłem naturalnym, ale mossmoss oferuje również kompozycje dla wnętrz pozbawionych światła dziennego, na przykład w biurowcach czy hotelach.

You may also like

Skomentuj