w

Bombki techniką karczochową

W dniach 7 i 12 grudnia odbędą się warsztaty projektowania ozdób świątecznych o nazwie Bombki techniką karczochową. Zajęcia realizowane będą w CRZ Krzywy Komin. To niepowtarzalna okazja, by nadać swojej choince zupełnie nowego i oryginalnego wyglądu, więc zrezygnuj z kupnych bombek, przyjdź na warsztaty!

I TERMIN: 7 grudnia 2014  GODZINA: 12:00 – 15:00

II TERMIN:  12 grudnia 2014 GODZINA: 16:00 – 19:00

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin

PROWADZĄCA: Janina Sołtysiak

CENA: 25 ZŁ

Jak zrobić piękne bombki? A może nowa technika! Zapraszamy na warsztaty tradycyjnego wyrobu – metodą karczochową. Na zajęcia można przyjść w dwóch terminach: 7 oraz 12 grudnia. Na warsztaty obowiązują osobne zapisy, każde są płatne osobno (25 złotych od osoby). 

Prowadząca:

Janina Sołtysiak – emerytka, odkąd „pamięta” zajmuje się haftem Richelieu i koronką szydełkową z której powstają: serwety, obrusy, ubrania, biżuteria i ozdoby świąteczne. Od 3 lat prowadzi warsztaty w GOK-u Długołęka. Jej prace były wystawiane na wystawach w Niemczech i Francji, gdzie znalazły wielu nabywców. Współpracuje z LGD Dobra Widawa, GOK Długołęka oraz Uniwersytetem  Trzeciego Wieku w Łozinie. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia KRAM, zrzeszającego rękodzielników z południowo-wschodnich obszarów Dolnego Śląska i Wrocławia.

Źródło: Krzywy Komin

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsztaty tworzenia stroików choinkowych

MŚ: polowania w rezerwatach są dopuszczalne