w

Warsztaty tworzenia stroików choinkowych

W dniach 5 i 7 grudnia odbędą się w CRZ Krzywy Komin warsztaty tworzenia stroików choinkowych. Zajęcia będą polegały na kreowaniu swoich ozdób za pomocą metod tradycyjnych, a powstałe stroiki pomogą podkreślić ciepłą i rodzinną atmosferę przy wigilijnym stole.

I TERMIN: 5 grudnia 2014

II TERMIN:7 grudnia 2014

GODZINY: 17:00 – 19:00; 14:30 – 16:30

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin

PROWADZĄCE: Stepaniuk & Adamska

CENA: 15 ZŁ

Rezerwacja miejsc drogą elektroniczną. Płatność najpóźniej 15 min przed rozpoczęciem warsztatów, w przeciwnym razie rezerwacja zostaje anulowana.

Na warsztaty można przyjść w dwóch terminach: 5 grudnia oraz 7 grudnia. Na każde zajęcia obowiązują osobne zapisy i osobna płatność.

Prowadzące:

Pracujemy w duecie Stepaniuk & Adamska. Ewa projektuje, a poza tym jest magistrem historii, psychologii i studentką projektowania ubioru w Łodzi. Marta zajmuje się zarządzaniem. Jest magistrem ekonomii i ma 12 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w różnych firmach i na własny rachunek. Dlatego trzon zespołu stanowią projektant i menedżer. Bardzo trudno jest skupić się jednocześnie na pracy artystycznej, koncepcyjnej, jaką jest projektowanie i skutecznym i efektywnym zarządzaniu firmą i jej zasobami ludzkimi, rzeczowymi i finansowymi. Zajmujemy się projektowaniem i szyciem ubiorów oraz kreowaniem wizerunku. Dobieramy odpowiednią kolorystykę, kierując się indywidualnymi predyspozycjami każdego klienta. Doradzamy w zakresie makijażu, fryzury i dodatków.

Źródło: Krzywy Komin

Tkaczka tka – jeleniogórskie tkactwo

Bombki techniką karczochową