w

Czy robisz zakupy z głową?

W najbliższą sobotę, 6 września, w Warszawie odbędzie się konferencja żywnościowa „Zakupy z głową”, która odpowie na wszystkie wątpliwości Polaków związane z codziennym kupowaniem produktów spożywczych.

Jeśli masz problem z wyborem odpowiednich produktów podczas wizyt w sklepach, ta konferencja to coś dla Ciebie. „Zakupy z głową” skierowane są do osób, którym zależy na kupowaniu zdrowych i sprawdzonych składników potrzebnych do przyrządzania codziennych potraw.

Uczestnictwo w konferencji, która odbędzie się w godzinach 10:00-13:00 jest płatne i kosztuje 27 zł. Podczas wykładów goście będą mieli szansę dowiedzieć się, jak poprawnie czytać etykiety, w jaki sposób rozszyfrować, ile w danym produkcie znajduje się cukru stołowego, tłuszczy nasyconych czy soli kuchennej. Rozwiane zostaną także wątpliwości co do sformułowań „Należy spożyć do…”, czym jest termin przydatności do spożycia, których napojów unikać i czym jest żywność przetworzona. Uczestnicy dowiedzą się dodatkowo wszystkiego o produktach light, słodzikach, barwnikach i konserwantach.

„Zakupy z głową” poprowadzą Iwona Kibil, (specjalistka ds. żywienia i dietetyki) oraz Agnieszka Kubasińska (specjalistka żywienia z zakresu rynku konsumenta).

Originally posted 2014-12-04 13:24:57.

Nalewka z agrestu

Cap – lampa z designem