w

Z książką na… namiocie!

Książka, arbuz, ser żółty czy kanapka – to tylko niektóre z oryginalnych motywów na namiotach, które oferuje Brytyjska firma Fieldcandy. 

Dzięki unikalnej konstrukcji i wzorom, Twój namiot wyróżni się z tłumu nudnych namiotów i znajdziesz go nawet na najbardziej zatłoczonym polu namiotowym. Poza ładnym wyglądem, namiot posiada specyfikacje jak w profesjonalnym namiocie ekspedycyjnym. Jest w 100% wodoodporny z oddychającym namiotem wewnętrznym, odporny na promieniowanie UV i blaknięcie. Namiot jest dwuosobowy, ale rozmiarem przewyższa inne namioty tego typu, wewnątrz jest także duży przedsionek na buty. Konstrukcja namiotu zapewnia ochronę w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Nadruk wykonany jest na 100% poliestrze. Drukowany w technologii cyfrowej i wodoodporny do minimum 5 m słupa wody. Jest ognioodporny z normą UE i USA. Testowany na elastyczność i wysoce odporny na blaknięcie. Zamki błyskawiczne pochodzą wyłącznie od światowego lidera producenta zamków YKK. Dla większego komfortu użytkowania tych namiotów wybrany został zamek YKK Heavy Duty z wewnętrznym i zewnętrznym suwakiem chronionym dodatkowo kieszenią na rzep.

Kołki wykonane są ze stali o dużej wytrzymałości rozciąganie (Hi-Tensile Stel) dzięki temu są znacznie trwalsze niż standardowe kołki. Nie wyginają się nawet podczas wprowadzania do twardej ziemi.

Stelaż wyróżnia wysoka jakość i wysoka wytrzymałość, a także niska waga. Precyzyjnie zaprojektowane kijki ze stopu aluminium w kolorze srebrnym pozwalają szybko i łatwo zamontować stelaż. Wystarczy przytrzymać każdą rurkę za jeden koniec, potrząsnąć, a rurki same się połączą. Są przyjazne dla środowiska, mocniejsze i lżejsze niż standardowe rurki.

Namiot o wymiarach zewnętrznych: długość – 3,35 m, szerokość – 2,13 m, wysokość – 1,30 m i wadze: 5,6 kg, jest dostępny w Polsce w sklepie internetowym http://konceptstore.pl/  w cenie 1879,00 zł.

Żródło: http://www.fieldcandy.com/

 

Originally posted 2015-06-25 13:32:23.

„Sportowe” oświetlenie balkonowe

VEG czyli moc zieleni na życzenie