w , ,

Produkty Ogrodowe w dobrym stylu

Wiemy, że pogoda za oknem może nie sprzyjać ogrodowej atmosferze. Niektórzy w utęsknieniem czekają na wiosnę, choć zima jeszcze się nie rozkręciła na dobre. Ci, którzy właśnie przygotowują swój ogród do zimy, może zechcą zmienić w nim coś na wiosnę, a ci, którzy dopiero planują założyć ogród, może przekonają się do mebli ogrodowych. Oto Produkty Ogrodowe, które podbiją serce każdego ogrodnika i działkowca. 

Produkty Ogrodowe to sklep internetowy, w którym można znaleźć naprawdę świetne meble oraz inne produkty, idealne do ogrodu, ale także na działkę. Produkty wykonane z drewna, które już na pierwszy rzut oka zachwycają precyzją wykonania i oryginalną formą. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie są to rzeczy, które można spotkać w większości ogrodów. Prezentujemy dziś kilka produktów z ich asortymentu. Jeśli planujesz wymianę mebli na swojej działce, koniecznie sprawdź Produkty Ogrodowe. Jeśli zaś dopiero projektujesz ogród, to poważnie rozważ zakup mebli od Produktów Ogrodowych, które z pewnością posłużą ci przez długie lata.

Altana poszerzona

altana-poszerzona

Duża altana, która zmieści nawet 9 osób, pozwala na swobodne zorganizowanie eleganckiego obiadu  rodzinnego. Wykonana z drewna sosnowego, będzie oryginalnym dodatkiem do dużego ogrodu. Producent poleca pokrycie dachu gontem, który zapewni jeszcze dłużą trwałość altany.

Szpaler różany

szpaler-rozany-z-donicami

Nic tak nie ożywia ogrodu i nie prezentuje róż jak piękny szpaler. Ten od Produktów Ogrodowych ma po bokach zamontowane drewniane donice, w których umieszcza się róże ale już w donicach, żeby nie uszkodzić drewna. Może być romantyczną bramą do ogrodu kwiatowego. Produkt jest zabezpieczony specjalnym impregnatem działającym ciśnieniowo , który chroni przez uszkodzeniami ze strony owadów i drobnych szkodników. Wykonany z drewna sosnowego.

Zestaw Cortina

lawka-cortina-165-x-60cm

Wykonany z wysokogatunkowego drewna świerkowego, które jest poddawane suszeniu. Meble są ciężkie i masywne, dzięki czemu odporne na niekorzystne działanie wiatru. Meble są impregnowane ciśnieniowo, dzięki czemu są naprawdę trwałe i wytrzymałe. Każdy element tego zestawu czyli: krzesła, stół i ławka są sprzedawane osobno.

Domek dla dzieci Marcin

domek-dla-dzieci-marcin

Każde dziecko w dzieciństwie marzy o domku na drzewie i buduje rozmaite mieszkanka przy pomocy kilku krzeseł i koca. Możesz spełnić marzenia swojej pociechy, stawiając na dworze domek,w którym dziewczynki będą mogły być księżniczkami we własnym pałacu, lub prowadzić własną restaurację a chłopcy będą rycerzami w zamku lub właścicielami warsztatu samochodowego. Idealny prezent dla każdego malucha. Drewno sosnowe.

Źródło: http://www.produktyogrodowe.pl/

Originally posted 2015-12-04 07:40:05.

Ozdobne krzewy do ogrodu

Jak zostać działkowcem?