w

Parrot Flower Power – nie zapomnisz o podlewaniu

Parrot Flower Power to specjalny czujnik, który monitoruje stan roślin i przesyła na urządzenia mobilne porady na temat ich pielęgnacji. Przyda się zarówno doświadczonemu działkowcowi, jak i osobie, która stara się utrzymać przy życiu pojedynczy kwiatek doniczkowy. 

Czujnik może działać zarówno w otwartym terenie, jak i pomieszczeniach. Parrot Flower Power może kontrolować stan kilku roślin równocześnie, pod warunkiem, że znajdują się one blisko siebie. Urządzenie sprawdza temperaturę powietrza,  nasłonecznienie, wilgotność gleby i zawartość nawozu.

Parrot Flower Power współpracuje z darmową aplikacją na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Roślinę, którą sprzęt będzie monitorować wybiera się z biblioteki liczącej ponad 6000 pozycji. Czujnik za pośrednictwem Bluetooth przesyła informacje na smartfona lub tablet. Może np. przypomnieć o konieczności podlania rośliny lub doradzić przeniesienie doniczki w bardziej nasłonecznione miejsce. Jeden czujnik Parrot Flower Power kosztuje ok. 200 zł.
Parrot Flower Power

Źródło: Parrot

Originally posted 2015-02-27 09:34:34.

AvoSeedo – wyhoduj w domu awokado

Szop i goffer do oświetlania ogrodu