Home Inspiracje KitchenGarden – przenieś ogród do kuchni

KitchenGarden – przenieś ogród do kuchni

by Redakcja
0 comment

Tak, tak, od teraz to w pełni możliwe. Wszystko za sprawą specjalistycznego urządzenia KitchenGarden, które umożliwia uprawianie ulubionych roślin i ziół we własnej kuchni bez konieczności stosowania specjalistycznej pielęgnacji. Zaintrygowany?

Firma Fiskars specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów kuchennych stworzyła swego rodzaju terrarium, które pozwala przenieść ogród do kuchni. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i konstrukcji – wystarczy umieścić ulubione rośliny lub zioła w jego wnętrzu na specjalnej macie (lub wsypać nasiona), wlać wodę, włączyć światło i gotowe.

Nie musimy likwidować doniczek ani ziemi, by korzystać z KitchenGarden. Posiadanie go w swojej kuchni sprawi, że zioła i przyprawy już zawsze będą świeże i aromatyczne, co w znacznym stopniu wpłynie na smak serwowanych potraw. Sprzęt charakteryzuje się ponadto atrakcyjnym designem, dzięki czemu dodatkowo uatrakcyjni wygląd wnętrza. To także świetna propozycja dla wszystkich osób, które mieszkają w bloku i marzą o własnym ogrodzie.

Źródło: Fiskars

You may also like

Leave a Comment