Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wyniki konkursu „Cudze chwalicie swego nie znacie”

Rozstrzygnęliśmy konkurs na ulubiony przepis inspirowany kuchnią polską. Książkę „Kuchnia Polska” otrzymuje pani Maria Baszak za oryginalny przepis na gołąbki, którego nie znaliśmy wcześniej ale po wypróbowaniu skradł nasze serca!

Skontaktujemy się z Panią mailowo w sprawie wysyłki książki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

_______________________________________________________________________________________

 

Wszystkich amatorów gotowania, a szczególnie kuchni polskiej, zapraszamy do udziału w konkursie „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Do wygrania jest pięknie wydana książka kucharska „Kuchnia Polska” Wydawnictwa SBM, czyli kompendium tradycyjnej kuchni.

Jeśli lubisz jeść, a tym bardziej gotować, to zadanie będzie dla ciebie banalnie proste. Aby zdobyć nagrodę, wpisz w komentarzu na tej stronie przepis na swoją ulubioną potrawę inspirowaną kuchnią polską. Jeśli uwielbiasz zupę grzybową, to podaj nam przepis na swoją ulubioną wersję zupy. Liczymy na dużą kreatywność i nutkę szaleństwa, ale z nawiązaniem do tradycyjnych potraw.

W komentarzu pod tym artykułem, zostaw przepis oraz swoje imię i nazwisko. Masz czas do 08 września do godziny 24:00. Najlepszy przepis wybierze jury. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Powodzenia!

2 Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *