w

Wstęp do kursu o Zielarstwie

Spotkanie to jest wstępem do kursu o Zielarstwie (5 spotkań), który jest organizowany przez Cohabitat. Będzie na nim poruszana tematyka z zakresu fitoterapii i farmakognozji, która jest niezbędna do tego aby rozpocząć dalszą praktykę związaną z przygotowywaniem własnych ziołowych preparatów leczniczych.

Webinar poprowadzi Kuba Babicki, który bada lecznicze oraz terapeutyczne właściwości roślin i drzew, jest także etnobotanikiem. Do szczególnych obiektów jego zainteresowań należy roślinność słowiańska, europejska oraz amazońska.

WEBINAR to nic innego jak odbywające się „na żywo” seminarium przeniesione z sali wykładowej do Internetu. W trakcie jego trwania wszyscy uczestnicy widzą wykładowcę i innych uczestników, mogą się z nimi bezpośrednio kontaktować – zadawać pytania i wyrażać opinie. Każdy uczestnik „siedzi w pierwszym rzędzie” – nikt mu nie zasłania, nikt mu nie przeszkadza. Prezentacje pokazywane przez wykładowcę są widoczne na Twoim ekranie.

rejestracja: http://zielarstwo.evenea.pl/
miejsce: internetowe spotkanie w formule webinaru
Data: 17 lipca 2015
Godzina: 20.00 – 21.30
Odpłatność: dobrowolna donacja / wstęp wolny
Zapis wideo: tylko dla osób które wybiorą zaproszenie „dla fanów”

1/ Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne.
2/ Zapis z webinaru jest bezpłatnie dostępny na kanale Youtube Cohabitatu po kilku tygodniach: [http://bit.ly/1Er8jpM]
3/ Osoby które wspierają DAROWIZNĄ przed spotkaniem w formie tzw. „zaproszenia dla fanów” w podziękowaniu otrzymują od link do bezpłatnego materiału w pierwszej kolejności, a później cała społeczność.

 

Na kurs możecie zapisać się pod tym adresem

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renowator mebli artystycznych

Jak śliwka w kompot czyli warsztaty dżemowe