w

Warsztat Krawiecki cz. II

Już 3 listopada w CRZ Krzywy Komin odbędzie się druga edycja Warsztatu Krawieckiego, który również tym razem poprowadzi Róża Matyja, znana jako „Róża Rozpruwacz”. To świetna okazja na podszkolenie swoich umiejętności na maszynie do szycia pod okiem profesjonalistki, która chętnie podzieli się swoją ogromną wiedzą.

Warsztat Krawiecki cz. II
Data: 3, 5, 17, 19 listopada 2014
Godziny: 17:00 – 20:30
Maksymalna liczba uczestników: 8
Warsztaty bezpłatne, przeznaczone dla osób średniozaawansowanych, którzy potrafią obsługiwać maszynę do szycia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W myślach widzisz idealną część garderoby. Wydaje Ci się, że od pomysłu do realizacji jest strasznie daleka droga. Nic bardziej mylnego! Jeśli potrafisz obsługiwać maszynę do szycia, weź udział w cyklu warsztatów prowadzonych przez Różę Matyję, podczas których wizja zamieni się w wykrój, a wykrój w gotowe ubranie.

Prowadząca
Róża Matyja absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego, SKIBY oraz Laboratorium Dramatu w Warszawie. Z zamiłowania osoba szyjąca od ponad 10 lat. Zaczynała jako samouk, potem ukończyła zawodowe kursy krawieckie i przeżyła kilka miesięcy w szkole projektowania odzieży. Rozpruwacz to jej dziecko i ulubione miejsce pracy.

Źródło: Krzywy Komin

Stwórz swojego Stwora

Ogrody Nadodrza