w

Targi EKOstyl w Bielsku-Białej

Targi EKOstyl – zdrowa żywność i zdrowy styl życia odbędą się w dniach 22-23 listopada w Hali Sportowej WIDOK w Bielsku-Białej. To pierwsze takie wydarzenie w regionie i jednocześnie szansa na degustację oraz zakup unikalnych i przede wszystkim zdrowych produktów.

Targi EKOstyl czynne będą w godzinach 9:00-17:00, a uczestnictwo w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatne. Na kilkudziesięciu stanowiskach swoje produkty oferować będą zarówno producenci z Polski, jak i z zagranicy. Oprócz tradycyjnej żywności naturalnej znaleźć będzie można również napoje, zioła, suplementy diety, przyprawy, produkty rolne. Wystawcy zachęcać będą także do bezpłatnych degustacji.

Nie zabraknie też innych ciekawych artykułów, np. wyrobów handmade, kosmetyków naturalnych, ekologicznych środków czystości czy odzieży z naturalnych materiałów.

Targi EKOstyl to również prelekcje, warsztaty oraz porady dotyczące zdrowia i urody. Wydarzenie może być ciekawą formą spędzenia wolnego czasu i poznania bliżej sekretów eko-życia.

Źródło: Targibielskie.pl

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Re:Design szyldów

Koronczarstwo na Zamku Książ