Home Wydarzenia Tapicer w AKcji!

Tapicer w AKcji!

by Redakcja
0 comment

Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin zaprasza na kolejne warsztaty. Tym razem w dniach 13-14 września odbędzie się kurs dla początkujących oscylujący wokół tematyki mebli i tapicerki. Brzmi interesująco, prawda?

Warsztaty zatytułowane „Tapicer w AKcji” poprowadzi firma AK design, czyli Aleksander Kądziela – mistrz tapicerstwa, technolog drewna i rzeczoznawca meblowy. Kurs łączyć będzie w sobie dawne techniki rzemieślnicze z bardziej współczesnym podejściem do renowacji tapicerki meblowej.

Jeśli masz w domu zniszczony stary fotel lub krzesło, warsztaty to dobra okazja do poznania sposobów odnowy mebli, jak i szansa na nadanie im nowego wyglądu bez konieczności wyrzucania na śmietnik. Program zajęć przewiduje m.in. wprowadzenie do technik stolarsko-tapicerskich, przedstawienie zasad ochrony mebli zabytkowych, jak i możliwość praktycznego zastosowania poznanych tajników.

Szczegółowy harmonogram warsztatów „Tapicer w AKcji” dostępny jest na stronie internetowej. Zajęcia odbędą się w godzinach 10:00-18:00. Opłata za udział w kursie wynosi 390 zł.

Więcej informacji i rejestracja chętnych tutaj.

You may also like

Leave a Comment