Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Ale Szopka!

Już w najbliższą niedzielę w CRZ Krzywy Komin odbędą się warsztaty dla dzieci zatytułowane Ale Szopka! Podczas zajęć maluchy z pomocą rodziców własnoręcznie wykonają bożonarodzeniową szopkę, która z powodzeniem może stanowić piękną ozdobę wigilijnego stołu. Jeśli nie macie planów na weekend, postawcie na kreatywne spędzenie wolnego czasu.

DATA: 14 grudnia 2014

GODZINY: 12:00-14:00

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

PROWADZĄCA: Aleksandra Błędowska

CENA: 20 ZŁ

Rezerwacja miejsc drogą elektroniczną. Płatność najpóźniej 15 min przed rozpoczęciem warsztatów, w przeciwnym razie rezerwacja zostaje anulowana.

Info: Dla dzieci od lat 3.

Podczas zajęć dzieci będą mogły stworzyć własnoręcznie bożonarodzeniową szopkę. Wykorzystując różne materiały wyczarują stajenkę i wszystkich jej gości. Będzie dzieciątko, trzej królowie, pasterze, osiołek… Kto jeszcze? To zależy tylko od Waszej wyobraźni! Tworzone wspólnie przez rodziców i dzieci szopki będą idealnie pasować jako ozdoba podczas najbardziej rodzinnych świąt w roku.

Prowadząca:

Aleksandra Błędowska – grafik/ilustrator; ukończona pracownia projektowania graficznego w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu. Zajmuje się głównie współpracą graficzną z wrocławskimi organizacjami pozarządowymi. Koordynator działu grafiki II Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design 2014. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako animatorka w zakresie edukacji ekologicznej, artystycznej i kulturalnej (m.in. animatorka warsztatów dla dzieci w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej). W 2014 autorka wystawy komiksów/ilustracji prezentowanej w sześciu wrocławskich klubach, kawiarniach i instytucjach kultury.

Źródło: Krzywy Komin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *