w

Jak oryginalnie zapakować prezent – warsztaty decoupage

Już 12 grudnia odbędą się w CRZ Krzywy Komin warsztaty decoupage pt. Jak oryginalnie zapakować prezent. Jeśli nie masz pomysłu na to, jak estetycznie ozdobić podarunki, wstąp na zajęcia.

DATA: 12 grudnia 2014

GODZINY: 16:00 – 19:00

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin

PROWADZĄCA: Aleksandra Solińska

CENA: 25 zł

Rezerwacja miejsc drogą elektroniczną. Płatność najpóźniej 15 min przed rozpoczęciem warsztatów, w przeciwnym razie rezerwacja zostaje anulowana.

Podczas trzygodzinnych warsztatów prowadzonych przez Olę Solińską, uczestnicy dowiedzą się, co to jest technika decoupage i co można przy jej zastosowaniu ozdobić. Z pomocą kolorowych serwetek, wstążek i guzików, przygotujemy pudełka na prezenty, które staną się ozdobą każdego drzewka bożonarodzeniowego. Podstawowe materiały zapewniane są na miejscu. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie jedynie pudełka (drewnianego bądź kartonowego) lub puszki oraz – uwaga! – suszarki do włosów 🙂

Prowadząca:

Aleksandra Solińska ukończyła historię sztuki i translatorykę na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. W pracy stara się łączyć obie pasje. Od wielu lat prowadzi też zajęcia dla dzieci – warsztaty teatralne, plastyczne, kreatywne lekcje języka angielskiego. Wolny czas spędza na łonie natury, odpoczywając od zgiełku miasta.

Źródło: Krzywy Komin

Bombki techniką karczochową

Ale Szopka!