w

Ogrody Nadodrza

Dnia 5 listopada w CRZ Krzywy Komin odbędą się warsztaty Ogrody Nadodrza skierowane do najmłodszych. To świetna szansa na kreatywne spędzenie wolnego czasu, jak i zapoznanie się z największymi parkami stolicy Dolnego Śląska.

Warsztaty prowadzone przez Olę Solińską są doskonałą okazją do rozbudzenia potencjału twórczego każdego dziecka. Uczestnicy zajęć będą projektować i wykonywać trójwymiarowe miniatury wrocławskich parków i ogrodów – takie, o jakich zawsze marzyły. Wykorzystają nie tylko konwencjonalne materiały plastyczne, ale także komponenty recyklingowe. Celem warsztatu jest nie tylko zabawa, ale także zachęcenie najmłodszych do szukania rozwiązań ekologicznych i przyjaznych mieszkańcom.

OGRODY NADODRZA
5 listopada 2014 (środa)
godz. 15:00 – 18:00

PROWADZĄCA
Aleksandra Solińska
Magister filologii angielskiej i Historii Sztuki, lektorka języków obcych, tłumaczka z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Niestrudzona maniaczka książek. W wolnych chwilach chodzi na spacery z siostrzeńcami, wymyśla nowe gry i zabawy, zdobi przedmioty techniką decoupage i planuje kolejne wycieczki.

Źródło: Krzywy Komin

Warsztat Krawiecki cz. II

Tapicer w AKcji