Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Następny przystanek: Nadodrze

Następny przystanek: Nadodrze to spacer z profesjonalnym przewodnikiem po pracowniach Nadodrza we Wrocławiu, historycznym szlakiem handlowo-rzemieślniczym. Uczestnicy będą mieli okazję poznać dolnośląskie rzemiosło w kontekście rozwoju na przestrzeni wieków.

Data: 11 października 2014
Godzina: 10:00 (rozpoczęcie od wycieczki po Krzywym Kominie)
Liczba osób: 25

Na trasie m.in. odwiedzenie najciekawszych pracowni, spotkania z interesującymi twórcami i rzemieślnikami aktywnie działającymi na rewitalizowanym Nadodrzu. Szczegółowy harmonogram zostanie podany wkrótce na stronie Krzywego Komina. By wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja.

Przewodnik: Marta Miniewicz – polonistka, licencjonowany przewodnik po Wrocławiu i Dolnym Śląsku, wydawca; autorka kilku publikacji dotyczących Wrocławia i Dolnego Śląska, m.in.: „Wrocław- przewodnik”, „O Kuźniku Kowadełko i innych wrocławskich krasnalach” – zbiór wierszy, „Krasnoludki zwiedzają Wrocław”, cyklu Dolny Śląsk dla Dzieci – mapki legend „Legendy wrocławskie”, „Legendy Karkonoszy”, „Legendy ślężańskie”, „Kraina sowiogórskich tajemnic”. „Legendy książańskie”.

Wycieczka organizowana jest w ramach projektu „Drogowskazy. Dolnośląska Mapa Legend i Rzemiosła”, który jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Źródło: Krzywy Komin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *