Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Jak śliwka w kompot czyli warsztaty dżemowe

Serdecznie zapraszamy 12 września na PLUM PLUM JAM SESSION do Kopańca koło Jeleniej Góry. Warsztaty, które poprowadzi Justyna Zwolińska to szansa na poznanie sekretu dobrego dżemu śliwkowego. Pani Justyna dzieli się recepturami, które są od pokoleń przekazywane kobietom w jej rodzinie.

Nowy_działkowiec_śliwki

Wszyscy chętni, którzy chcą poznać przepis na takie rarytasy jak kompot jabłkowy, żurawinę z gruszką oraz absolutnie wyjątkowe chutney z czerwonej cebuli, które jest popisowym przetworem pani Justyny, powinni zgłaszać się pod adres justin.zwolinska@gmail.com. Cena warsztatu to 160 zł w którym zawierają się 2 dniowe zajęcia, 10 słoiczków z przetworami do zabrania ze sobą, 2 noclegi i 2 posiłki dziennie oraz mnóstwo atrakcji.

Nowy_Działkowiec_czerwona_cebula

Organizatorzy warsztatów zapewniają wszystko co potrzebne będzie do przygotowania przetworów. Rano chętni mogą zaczerpnąć energii biorąc udział w zajęciach gimnastycznych Chi Qung a wieczorem zasiąść przy ognisku lub przed ekranem kinowym, jeśli pogoda nie będzie przyjazna. Pozostałe gwarantowane atrakcje to krótkie wykłady na temat tradycji kulinarnych oraz zielarstwa, ciekawe opowieści, gry towarzyskie oraz dużo śpiewu na umilenie dżemowych obowiązków.

Nowy_Działkowiec_Jam_session

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/919775981447885/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *