Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Budujemy miasto/architektura

Dnia 19 i 26 stycznia odbędą się w CRZ Krzywy Komin warsztaty pt. Budujemy miasto z pogranicza architektury, urbanistyki i planowania przestrzennego. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich wielbicieli architektury na rozwinięcie swoich pasji pod czujnym okiem profesjonalisty.

I TERMIN  19.01.2015 – poniedziałek

II TERMIN 26.01.2015 – poniedziałek

MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin

PROWADZĄCY: Aleksandra Błędowska

CENA: 20 zł

Na warsztatach powstanie przestrzeń przyjazna dla mieszkańców, ale najpierw odbędzie się dyskusja na temat tego, jakie elementy powinno się uwzględnić, aby taka się stała. Uczestnicy zajmą się zielenią, komunikacją, wyglądem budynków, sztuką uliczną i innymi aspektami miejskiego życia.

Prowadząca:

Aleksandra Błędowska – grafik/ilustrator; ukończona pracownia projektowania graficznego w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu. Zajmuje się głównie współpracą graficzną z wrocławskimi organizacjami pozarządowymi. Koordynator działu grafiki II Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design 2014. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako animatorka w zakresie edukacji ekologicznej, artystycznej i kulturalnej (m.in. animatorka warsztatów dla dzieci w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej). W 2014 autorka wystawy komiksów/ilustracji prezentowanej w sześciu wrocławskich klubach, kawiarniach i instytucjach kultury.

Źródło: Krzywy Komin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *