Vidaxl 8-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, poduszki, rattan pe, brąz (8718475901754)

Szczegóły
Producent vidaXL
EAN 8718475901754
Opis

Caste 2X to rattanowy szyk w najkorzystniejszym wydaniu! Razem z projektantami producenta Elior pragniemy przedstawić Ci nietuzinkowy komplet do ogrodu, który olśniewa interesującym stylem, a także jakością wykonania. Sprawdź jak rewelacyjnie wygląda on na żywo i przenieś aranżację swego otoczenia na nowy poziom!

Caste 2X to starannie zaprojektowany zestaw asygnowany do korzystania zewnętrznego. Jego niepowtarzalna wytrzymałość pozwoli Ci korzystać z niego przez cały rok bez względu na warunku atmosferyczne! zestaw składa się z narożnej sofy, 3 sof bez podłokietników, 3 stołków, stolika ze szklanym blatem, 7 poduszek do siedzenia oraz 5 poduszek na oparcia. Główna część zestawu została produkowana z rattanu rodzaju PE, natomiast poduszki z przystępnego do wyprania poliestru. Szkło wytwarzające blat stolika zostało podwójnie hartowane i wykazuje dużą oporność na zarysowania. Siedziska mają brązowy kolor, poduszki – kremowy.

Patio, weranda, taras – wybierz sam

Bez względu gdzie zechcesz umieścić pakiet Caste 2X, wniesie on do Twojej przestrzeni mnóstwo powabu, a także elegancji. Prosta, geometryczna linia zestawu nawiązuje do skandynawskiego designu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Caste 2X stworzy w Twoim ogrodzie przytulny klimat, jaki olśni Twoją rodzinę i najbliższych. Sprawdź sam jak pomysłowe wzornictwo uzupełnia się z zadziwiającą jakością wykonania!

ponadczasowy rattan

zestaw wyprodukowano z eko rattanu, który stanowi przodujący materiał w zakresie produkcji mebli ogrodowych. Jest on ochoczo wybierany ze względu na swoją , a także organiczny charakter. Materiał ten jest równie lekki, co jego naturalny odpowiednik, a przy tym wyjątkowo wytrzymały. W związku z tym Caste 2X genialnie znosi różnorakie warunki pogodowe, w tym wpływ promieni słonecznych. Pod warunkiem okrycia mebli na czas opadów, zestaw będziesz mógł pozostawić w ogrodzie na cały rok.

Przygotuj swoją przestrzeń na rewolucję

To nie żart. Caste 2X wniesie nową energię do samego serca domowego ogniska. Już wkrótce może stać się miejscem pasjonujących spotkań. Pozwól,zestaw ten dostarczył Ci wielu niezapomnianych przeżyć podczas plenerowych przyjęć, a także ka