Segea (SGA-425)

5 ofert od 4230,0 zł do 4400,0 zł
Szczegóły
Producent Segea
Kod producenta SGA-425
Typ wolnostojące
Opis

konstrukcja WANNY

  • pierwsza powłoka – włókna szklane połączone żywicą
  • druga powłoka - grubościenna powłoka śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm
  • dno wanny podwójnie umocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni
  • warstwa antybakteryjna
  • możliwość poziomowania


atuty i JAKOŚĆ USŁUGI

  • MARKOWY produkt idealnEJ JAKOŚCI
  • prawdziwa 5 letnia gwarancja i serwis pogwarancyjny
  • odbiór osobisty po wcześniejszym obejrzeniu produktu
  • faktura VAT


niebanalny wygląd wanny wolnostojącej SGA-425 BLACK znakomicie przedstawia się w postępowych, kreatywnych wnętrzach. Regularny zarys wanny znacząco zwęża się ku dołowi. O wyjątkowym designie wanny decyduje zaskakująca podstawa wanny. Atrakcyjna, prosta forma tego modelu została ustawiona przez projektantów na wyraźnie odznaczającym się, wąskim cokole. Wykorzystanie symetrycznego kształtu oraz potężnej, statecznej podstawy sprawiło, iż wanna jest wspaniale wyważona i stabilna. Elitarna wanna SEGEA została zrobiona z wyjątkowo gładkiego, śnieżnobiałego akrylu.

#360#

genialne wykonanie zaowocowało uzyskaniem przepięknej, potężnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą skrupulatnością - ścianki wanny posiadają nadzwyczajnie gładką i lśniącą powierzchnię. Wanna pokryta jest warstwą antybakteryjną. Dno jest wyjątkowo wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, iż dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i zezwala na utrzymanie optymalnej temperatury wody poprzez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas nad wyraz ważne. Wanna Segea jest przepiękna i poręczna,typowo solidna, a także trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko w trakcie produkcji i użytkowania był mały.

artykuł produkowany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Usztywnione dno, włókna szklane połączone żywicą, a także gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest szczególnie wytrzymała. Nowoczesna warstwa NANO-COATING usprawnia utrzymanie wanny w czystości. Krystaliczna polimerowa powłoka sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.