Segea (SGA-421)

6 ofert od 3730,0 zł do 4190,0 zł
Szczegóły
Producent Segea
Kod producenta SGA-421
Typ wolnostojące
Opis

budowa WANNY

  • pierwsza powłoka – włókna szklane połączone żywicą
  • druga warstwa - grubościenna warstwa śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm
  • dno wanny podwójnie wzmocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni
  • powłoka antybakteryjna
  • możliwość poziomowania


mocne strony i JAKOŚĆ USŁUGI

  • MARKOWY towar wspaniałEJ JAKOŚCI
  • prawdziwa 5 letnia gwarancja i serwis pogwarancyjny
  • odbiór osobisty po wcześniejszym obejrzeniu artykułu
  • faktura VATartykuł jest jednym z sztandarowych modeli firmy Segea. Konwencjonalny, wyszukany design doceniła ogromna liczba Klientów z całej Europy. Symetryczny zarys wanny powiększa się ku górze dodając wannie elegancji i lekkości. Stylowy wygląd wanny wyznacza nowe trendy w aranżowaniu łazienek. Poprawnie wyprofilowane wewnętrzne ścianki wanny stanowią komfortowe oparcie dla pleców. Wanna SGA-421 doskonale wygląda zarówno w konwencjonalnych jak i w nowoczesnych wnętrzach. Model dostępny jest w dwóch wymiarach.

#360#

nieprzeciętne wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają wyśmienicie gładką i lśniącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest wyjątkowo wytrzymałe dzięki zaimplementowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, iż dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie stosownej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas nad wyraz ważne. Wanna Segea jest przepiękna i użyteczna,typowo konkretna i trwała. Wanna powstała w taki sposób, żeby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i użytkowania był niepokaźny.

towar wyprodukowany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą, a także gruba powłoka akrylu wywołują, że wanna jest szczególnie wytrzymała. Progresywna warstwa NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Przezroczysta polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

video-CLICK