Cersanit Joanna 140 x 90 (S301-165)

  • Wanna Cersanit Wega lewa
    Wanna Cersanit Wega została wykonana z akrylu, który zapewnia komfort podczas kontaktu ze skórą, ponieważ jest wyjątkowo ciepły i gładki. Cechuje się ona białym kolorem, który świetnie komponuje się zarówno z wnętrzami klasycznymi, jak i nowoczesnymi...
Szczegóły
Producent Cersanit
Materiał akryl
Kod producenta S301-165
Wymiary 140 x 90 cm
Kształt narożne
Strona lewa
Typ asymetryczne
EAN 5907720690076
Opis

marka Cersanit to najlepiej znaną marką wyposażenia łazienek w Polsce. Jako jedyna na polskim rynku, proponuje kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i korzystny styl.Wanny Cersanit tworzone są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego marki Lucite.

W odróżnieniu od wanien stalowych czy akrylowych innych producentów, wanny Cersanit to perfekcyjne połączenie wygody i funkcjonalności. Ich najważniejsze mocne strony to twardość i trwałość powierzchni akrylowej co przekłada się na niepodatność na zarysowania i przypadkowe uszkodzenia.

Wszystkie wanny z oferty Cersanit, posiadają podwójnie umocnione dno – w tym celu zastosowano płytę wzmacniającą dno konstrukcji, a powłokę akrylową zabezpieczono ponadto warstwą specjalnej żywicy.Dzięki przygładzonej i ciepłej w dotyku strukturze akrylu, kąpiel jest komfortowa, a czyszczenie prędkie i przystępne.

Wanny Cersanit cechują się na dodatek niską przewodnością ciepła, gwarantując poprzez dłuższy czas stałą temperaturę wody.Charakterystyka wymiar 140x90 cmStrona: lewa Głębokość: 42 cmPojemność: 185 LUmiejscowienie odpływu: długi bokPodwójne wzmocnienie (żywica + włókno szklane)100% akryl najwyższej jakości.Kolor wanny: Cersanit whitePodłokietnikiNie powoduje alergii-rekomendowany przez PTAMiejsce do siedzenia: z jednej strony Nogi: dostosowywane w pakiecieMożliwość dokupienia obudowyGwarancja 7 latDostępne dopełniające wyposażenieObudowaDostępne wymiary140x90 cm lewa140x90 cm prawa150x95 cm lewa150x95 cm prawa160x95 cm lewa160x95 cm prawaOtwory na wannie pod baterię stojącą?!Określ rodzaj baterii, wyślij nam rozmieszczenie otworów, a wykonamy je dla Ciebie GRATIS!Do wanny przystępna pokrywa wraz z klipsami mocującymi-->> WEJDŹ NA NASZĄ OFERTĘ OBUDÓW...