Termometr tb-08 marki Medivon

Szczegóły
Producent MEDIVON
EAN 5902315590021
Opis

Termometr bezdotykowy Medivon Model: TB-08 W pakiecie: - Termometr bezdotykowy TB-08 - Instrukcja obsługi. Korzystny wybór dla rodziców Termomometr bezdotykowy MEDIVON TB-08 pozostał tworzony z myślą o rodzicach.

Jest kompletnie bezszelestny w użyciu i nie zakłóca snu dziecka. Pomiar temperatury trwa tylko jedną sekundę. Nie trzeba w dodatku przykładać żadnych zimnych komponentów do ciała - pomiaru dokonuje się przy pomocy podczerwieni z odległosci 5-15 cm.

Bezpieczne korzystanie TB-08 jest w pełni bezpieczny i nieskomplikowany w użyciu. Nawet dla osób starszych - termometr ma prosty i czytelny oraz instynktowną obsługę. Nowoczesna technika Najwyższa pora zamienić stare termometry, które wypełnione są szczególnie toksyczną dla człowieka rtęcią - na te nowe bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Nie musisz już męczyć się by odczytać temperaturę swoją czy własnych pociech. Wystarczy kilka sekund i otrzymujesz skrupulatny wynik. Zostaniesz dodatkowo poinformowani alarmem gdy mierzona temperatura przekroczy 38 stopni Celsjusza.

rewelacyjna temperatura Dzięki naszemu urządzeniu możesz dodatkowo bezproblemowo zmierzyć temperature przedmiotów. Starczy zmienić tryb pracy na stosowny i błyskawicznie skontrolujesz temperaturę wody czy butelki z mlekiem.

Pomiary wyświetlane są w °C lub °F. Termometr MEDIVON posiada podświetlany, cyfrowy , a także pamięć do zapisu ostatnich 32 pomiarów. Zmierzysz temperaturę nawet w nocy....