Horien disposable 3 sztuki

Szczegóły
Producent Horien
Ilość 3
Opis

Horien to miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, asygnowane do comiesięcznej podmiany.

Soczewki Horien mają finezyjne jasnoniebieskie zabarwienie, które ma upraszczać posługiwanie się soczewką, a które równocześnie nie powoduje zmiany koloru oczu. Błękitne zabarwienie soczewek jest po to, aby soczewka była lepiej widoczna i aby można ją było łatwo zlokalizować w płynie czyszczącym.

Soczewki te są wyprodukowane w bardzo starannej technice odlewania w formie, zapewniającej perfekcyjne ukształtowanie soczewki, słuszny komfort noszenia i trwałą ostrość widzenia. Technika odlewu w formie przewyższa jakością soczewek inne technologie wytwarzania - zwłaszcza pod względami znakomitego kształtu soczewki i perfekcyjnie płaskich powierzchni soczewek.

postępowa konstrukcja soczewek Horien gwarantuje, że są one nieprzeciętnym wyborem dla osób, które nigdy wcześniej nie nosiły soczewek.

Soczewki Horien oferują:

Wysoki komfort noszenia

Lepszą ostrość widzenia w porównaniu z soczewkami sferycznymi

przystępną cenę

atuty miesięcznej wymiany - nową świeżą soczewkę co miesiąc

Łatwość pielęgnacji i posługiwania się soczewką

Soczewki kontaktowe Horien do dziennego noszenia należą do IV grupy soczewek - wysoko nawodnionych jonowych. Te wysoko uwodnione soczewki są przeznaczone do systematycznej podmiany miesięcznej. Są to soczewki o 55% uwodnieniu, tworzone z niezwykle nowoczesnego materiału - polimeru ocufilcon D, i asygnowane do korekty aberracji sferycznej w zakresie mocy od -1.0 do --8 dioptrii, Soczewki te posiadają średnicę 14.2 mm, promień krzywizny 8.6 mm, grubość części centralnej 0.06 mm, i wskaźnik przepuszczalności tlenu Dk 19.7.

Miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe Horien są jednymi z najbardziej progresywnych soczewek asferycznych dostępnych na rynku. Ich ma lata doświadczeń w branży soczewkowej. Wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, jak również najnowocześniejsze osiągnięcia techniki i innowacji soczewkowych przy tworzeniu swych najnowszych i najciekawszych soczewek. Soczewki Horien sprawdzają się ze względu na swoją wyjątkową i innowacyjną technikę. Ich krawędzie są stanowczo zaokrąglone i cienkie, co czyni soczewki szczególnie wygodnymi w noszeniu, jak również łatwymi w aplikacji.

Do niedawna soczewki kontaktowe regularnej podmiany były projektowane z użyciem projektu sferycznego. Soczewka Horien jest inna, ponieważ użyto w niej projektu asferycznego, w rezultacie czego gwarantuje ona ostrzejsze i lepsze widzenie. Soczewka ta udoskonalony obraz widzenia, ponieważ redukuje aberrację sferyczną. Aberracja sferyczna sprawia, że światło wpadające do oka skupia się na różnych punktach zamiast na pojedynczym punkcie, co jest przyczyną zamazanego, niewyraźnego obrazu. Konstrukcja soczewki asferycznej zniża rozogniskowanie spowodowane aberracją sferyczną, dając o udoskonaloną ostrość i jakość wzroku.

Soczewka Horien jest wytworzona ze sprawdzonego i wysokiej jakości materiału ocufilcon D, który czyni ją wytrzymałą i mało skłonną do odwodnienia oraz ardzo sprężystą i dopasowującą się. Dzięki swej niezwykle gładziutkiej powierzchni, soczewka jest wygodna i przyjemna w noszeniu. Superkomfortowy, nowoczesny materiał ocufilcon D, który dotyka rogówki i powieki, składa się w 55% z wody, poprzez co soczewka jest tak wygodna, że po niedługim okresie adaptacji zapomina się, że się ją nosi. Innowacyjna metoda wytwarzania i ultranowoczesny materiał, z którego soczewka jest tworzona trafną ostrość wzroku i komfort noszenia; powodują, że powierzchnia soczewki jest stanowczo gładka i wolna od zniekształceń oraz stanowczo oporna na łzy, wytrzymała i mało podatna na odwodnienie. Soczewki Horien, ze względu na to, iż są tworzone z tak wyszukanego i trwałego materiału, są szczególnie polecane dla oczu suchych. Są one wyjątkowo słabo podatne na odkładanie się zanieczyszczeń i osadów, mają wysoką zgodność fizjologiczną,, a także dobrą przepuszczalność tlenu. Soczewka jest odporna na opłaszczanie osadami białkowymi i innymi substancjami zawartymi w filmie łzowym. Materiał o wysokim uwodnieniu, a także cienka geometria soczewki prawidłowe funkcjonowanie rogówki. Wszystkie te właściwości, czyli wysoka zgodność fizjologiczna z powierzchnią oka, oporność na osadzanie i świetna stabilizacja soczewki gwarantuje długofalowy komfort noszenia.

producent oraz dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za złe dopasowanie parametrów soczewki takich jak moc, promień, krzywizna (BC) i średnica (DIA).