Red clover 430mg 90kaps

2 ofert od 33,50 zł do 34,50 zł
Szczegóły
Producent Swanson
Opis

SUPLEMENT DIETY

Zawartość 1 kapsułki:

Red clover (czerwona koniczyna) (Trifolium pratense) (kwiaty) 430mg

komponenty:
Red clover, mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), żelatyna (otoczka kapsułki), stearynian magnezu i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające).

Sposób zastosowania:
Jedna kapsułka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

produkt nie może być używany jako substytut korzystnie przeróżnej diety. Artykuł niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niedużych dzieci.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Podmiot odpowiedzialny:
Pro Sport S.C.
ul. Pogodna 18
71-376 Szczecin

Opakowanie:
90 kapsułek

dane o producencie:
marka Swanson Health Products
została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata korzystnym zdrowiem. Do dzisiaj producent kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swych artykułów i robi wszystkoklienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia producenta i przyniosły jej sporo splendoru oraz rzesze stałych, powracających konsumentów.

firma Swanson Health Products stara się aby:
wartość
produktu była osiągalnie najniższa.
Czystość i sprawność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy marka szczyci się atestem korzystnej Praktyki Wytwarzania (GMP) komponenty są testowane na rozmaitych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.