Lampa ogrodowa kula CUMULUS S 30cm

Szczegóły
Producent Nowodvorski
EAN 5903139697699
Opis

Podświetlane kule CUMULUS nadadzą miłej i ciepłej atmosfery nawet w trakcie chłodnych wieczorów. Kule ogrodowe CUMULUS mogą stanowić świetny dodatek także w domu, ich uniwersalny zarys sprawdzi się w każdym wnętrzu czy ogrodzie. Nabywając kilka sztuk można utworzyć błyskotliwy szpaler oświetlając ścieżkę albo wjazd do garażu.

Do każdej kuli dołączona jest podstawka żeby można było ją postawić na werandzie, a także specjalny pręt pozwalający wbić kulę w trawnik. Kula kabel zasilający o długości 3 metrów.

Nasze kule zasilane są bezpośrednio z sieci dlatego są lepszym rozwiązaniem od tych z akumulatorem ponieważ można je używać na dodatek w zimie. Niska temperatura szkodzi akumulatorom poprzez co skraca czas świecenia lampy.


kupując żarówki RGB o zmiennej barwie mogą państwo stworzyć perfekcyjne instalacje świetlne w swym ogrodzie które zrobią ogromne wrażenie na wszystkich gościach.Przy przyłączaniu lampy do sieci wtyczkę należałoby w dodatku zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi (wilgoć, kurz, pył) panującymi na dworze.