Renu mps 120 ml marki Bausch & lomb

3 ofert od 12,99 zł do 21,99 zł
 • Renu MPS - 120ml
  Płyn wielofunkcyjny Renu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym płynem, przeznaczony specjalnie do oczu wrażlwych. Służy do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych...
 • ReNu MPS, 120 ml
  ReNu® MPS™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. Płyn ReNu® MPS™ dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków czyszczących jest przeznaczony dla wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe, szczególnie tych które...
 • ReNu MPS 120 ml dla wrażliwych oczu
  Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Produkt nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją zna...
Szczegóły
Producent Bausch & Lomb
EAN
 • 7391899842974
 • 7391899846729
 • 7391899837734
Pojemność 120 ml
Opis

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Towar nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, stworzony z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swoich soczewek. Masz bowiem pewność, iż są one dokładnie oczyszczone i nawilżone, a choćby kilkudniowe przechowywanie nie obniża ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki starannie dopasowanym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i sprawia, że są niezwykle wygodne w stosowaniu - nie powodują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie wykonywane poprzez płyn pielęgnacyjny to dokładne oczyszczenie. W jego trakcie preparat eliminuje z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, na skutek czego czego czyni je perfekcyjnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

odpowiednie dla alergików - często zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie powoduje takich problemów i jest jak najmocniej optymalny dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

słuszna objętość - buteleczka o objętości 120 ml to nieprzeciętna opcja dla wszelkich osób, które chcą wypróbować dany rodzaj płynu albo poszukują preparatu do okazjonalnego wykorzystania. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego wykorzystania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszelkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, aby płyn spełniał kryteria osób o wyjątkowo wrażliwych oczach. Osoby z rozmaitymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z używania soczewek kontaktowych.

w sytuacji takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu oraz problemów z oczami w trakcie przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długotrwałej sprężystości i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie zawiera komponentów takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn dostępny jest także w pokaźniejszym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml