Karcher K7 Full Control Plus Home

25 ofert od 1767,20 zł do 2569,0 zł
Szczegóły
Producent Karcher
EAN
  • 4054278245942
  • 4054278245928
  • 4054278138381
Maksymalna temperatura wody 60 °C
Opis

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ze charakterystycznym wyposażeniem, a także ponadto:


wąż wysokociśnieniowy - wytrzymała przedłużka wysokociśnieniowa gwarantująca obszerniejszą sprężystość 6m, DN 8. Dla sprzętów K3, K4, K5, K7 wraz z systemem szybkozłącza.

uniwersalne złącze - ergonomiczna budowa ułatwiająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.

lanca kątowa - długa (około 1 m) do nieskomplikowanego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.

pianownica FJ10 - dedykowana do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

szczotka obrotowa WB 100 - z miękką szczeciną do czyszczenia przeróżnego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa sztucznego).

uchwyt ścienny - do wygodnego przechowywania wyposażenia maszyn wysokociśnieniowych Karcher. Znakomicie chroni np. Szczotki przemywające przed odkształcaniem.

filtr wody - broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.

środek uniwersalny - preparat o lepszej formule energicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). 1L

środek samochodowy - preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów o niepowtarzalnej formule 3 w 1 wydajnie usuwa choćby najistotniej uporczywe zabrudzenia. 1L

środek do drewna - preparat do czyszczenia drewna o unikalnej formule 3 w 1 niezawodnie likwiduje brud, pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnie drewniane. 1L

środek do plastików - preparat do czyszczenia materiałów nienaturalnych o oryginalnej formule 3 w 1 eliminuje brud, broni tworzywo sztuczne i jego kolor. 1L

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

K 7 Premium Full Control Plus Home - myjka ciśnieniowa Karcher, zaopatrzona w pistolety, które znacząco ułatwiają dopasowanie ciśnienia, dozowanie środka czyszczącego oraz dobór strumienia wody do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 Karcher to bardzo mocna i bezawaryjna maszyna wyekwipowana w chłodzony wodą, żywotny silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h.

poręczny bęben na wąż zezwala na jego komfortowe zwijanie i przechowywanie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był możliwie najkorzystniejszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest realizowana przy pomocy przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

wytrzymałość i wysoką niezawodność urządzenia ciśnieniowego K 7 zapewnia chłodzony wodą, konkretny silnik i najwyższej jakości komponenty.

komplet Home genialnie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 450 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1.

Pistolet Full Control Plus

ma system złącza Quick Connect, a także przyciski +/- do skuteczniejszego dostosowywania ciśnienia i podawania środka czyszczącego. Wszystko to wyświetlane jest na ekranie LCD.

Lanca Multifunkcyjna Multi-Jet 3w1 Karcher

umożliwia szybkie i łatwe przejście w jeden z trzech strumieni wody. Starczy ją przekręcić żeby korzystać ze strumienia: rotacyjnego, płaskiego czy do nanoszenia środka czyszczącego.

Bęben na wąż

praktyczny bęben na wąż pozwala na jego komfortowe zwijanie i bezpieczne przechowywanie.

Przystawka T-Racer T450 Karcher do szybkiego i wydajnego czyszczenia powierzchni płaskich - dołączona do myjki K7 Full Control Plus Home.

T-Racer T 450 to przystawka Karcher do prędkiego i wydajnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle zwiększają efektywność czyszczenia choćby 10-krotnie, a skutecznie broni przed rozpryskami wody.

Dodatkowa dysza power przystępne doczyszczanie narożników. Wygodny uchwyt pozwala na mycie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Kratka ochronna zabezpiecza dysze przed zniszczeniem podczas czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala dostosować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni.

kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.