Karcher K5 Full Control Home

8 ofert od 1272,90 zł do 1870,72 zł
Szczegóły
Producent Karcher
Moc 2.1 kW
Ciśnienie maksymalne 145 bar
Wydajność tłoczenia 500 l/h
EAN 4054278130842
Maksymalna temperatura wody 40 °C
Opis


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU charakterystycznYM oraz w dodatku

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
gwarantująca wiekszą elastyczność pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Nietrudne podłączenie pomiędzy pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
poręczna budowa usprawniająca obsługę. Uniwersalne - do wszelkich charakterystycznych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed skażeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
dedykowana jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki temu detergent nie jest transportowany poprzez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do komfortowego przechowywania wyposażenia maszyn wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Wyśmienicie chroni szczotki przemywające przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia materiałów sztucznych o specyficznej formule 3 w 1 usuwa brud, chroni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o unikalnej formule 3 w 1 niezawodnie likwiduje brud, pielęgnuje i broni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Pojemność 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszystkiego typu pojazdów o specyficznej formule 3 w 1 efektywnie usuwa choćby najmocniej uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo pokaźnie przyspiesza cykl schnięcia. Pojemność 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o udoskonalonej formule energicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). Rewelacyjnie sprawdza się w myciu pojazdów, a także wodoodpornych powierzchni wokół domu. Objętość 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do nietrudnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia różnego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa sztucznego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to stanowczo konkretna i niezawodna maszyna wyekwipowana w chłodzony wodą, trwały silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najkorzystniejszy.

W komplecie do czyszczenia domu genialnie nadającym się do czyszczenia znacznych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Pakiet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l), a także przystawki T-Racer T 350, która pozwala na czyszczenie obszerniejszych, płaskich powierzchni w czasie pokaźnie krótszym przy pomocy lancy.

K 5 Full Control Home idealnie pasuje do mycia:
  • samochodu
  • elewacji
  • podjazdu
  • bram garażowych
  • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalająpołączyć je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i wygodna aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean zezwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą podmianę środków w trakcie pracy. Środki czyszczące Kärcher wyjątkowe rezultaty czyszczenia, a także bezpieczeństwo samych maszyn.

parametry i atuty K 5 Full Control Home

  • Silnik chłodzony wodą
  • Podawanie środka czyszczącego przez system Plug 'n' Clean
  • System szybkozłącza Quick Connect
  • Bogate wyposażenie typowe

WYPOSAŻENIE typowE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do prędkiego i sprawnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle rozszerzają wydajność czyszczenia choćby 10-krotnie, a efektywnie broni przed rozpryskami wody. Komfortowe uchwyty zezwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przypasować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 nadaje się do wszelkich domowych urządzeń wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane fotografie są poglądowymi, w szczególności wyświetlane poprzez dany wyświetlacz/matrycę , a także części przedstawiające możliwości oferowanego artykułu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania z ochotą na nie odpowiemy telefonicznie lub przez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!