Karcher K5 Compact

40 ofert od 929,0 zł do 1629,75 zł
Szczegóły
Producent Karcher
Moc 2.1 kW
Ciśnienie maksymalne 145 bar
Wydajność tłoczenia 500 l/h
EAN
  • 4039784825260
  • 4054278498041
Maksymalna temperatura wody 40 °C
Opis

Urządzenie Kompakt w klasie K 5 stanowi unikatowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej wydajności czyszczenia. Lekkie i o niewielkich gabarytach.

śladowe gabaryty maszyny i jej lekkość sprawiają, że jest to urządzenie istotnie mobilne, nieskomplikowane w transporcie (zawiera się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu. Pomimo tych cech, charakeryzuje się trwałą budową i korzystnymi parametrami pracy. Dzięki wyśmienitej jakości wykonania i mocnemu, chłodzonemu wodą silnikowi jest wysoce bezusterkowe w eksploatacji. Obsługę upraszcza system szybkozłączy Quick Connect gwarantujący momentalne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu, dzięki temu urządzenie w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. W wyposażeniu 8 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna.

parametry i mocne strony
  • Modele z linii kompakt pracują w pozycji poziomej i tak również mogą być transportowane, dzięki temu z łatwością mieszczą się w każdym bagażniku. Transport upraszczają dwa uchywty.

  • Chłodzony wodą silnik o obfitej skuteczności i przedłużonej żywotności.
  • System Quick Connect przystępne podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.


Wyposażenie typowe