Karcher K3 Full Control

17 ofert od 549,90 zł do 1105,02 zł
Szczegóły
Producent Karcher
EAN
  • 4054278219868
  • 4054278533728
  • 4054278250427
Maksymalna temperatura wody 40 °C
Opis

krótki czas przygotowania do pracy, komfortowa mobilność i mały ciężar cechują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest ergonomiczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie wspaniale sprawdzi się w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia przez obracanie. Pozwala to przystosować parametry strumienia do mocnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest łatwy do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Wielkie koła, a także użyteczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i komfortowe manewrowanie urządzeniem.

cechy i mocne strony

  • Quick Connec. TUmożliwia nieskomplikowane podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia, a także odłączanie przez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • znaczny hak na obudowie gwarantuje wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalająscalić je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia wybór stosownego ustawienia.

    Wyposażenie standardowe.