Karcher K2 Compact Home

23 ofert od 399,90 zł do 981,47 zł
Szczegóły
Producent Karcher
Moc 1.4 kW
Ciśnienie maksymalne 110 bar
Wydajność tłoczenia 360 l/h
EAN
  • 4039784720220
  • 4054278495873
Maksymalna temperatura wody 40 °C
Opis

Lekka, kompaktowa, przenośna Twój dom i ogród będą lśnić czystością. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home to niezwykle proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu utrzymasz czystość w domu. Ten komplet sprawi, że dom i ogród będą lśnić czystością.

Pamiętaj, że tylko oryginalne urządzenia producenta Kärcher gwarantują wysoką jakość efektów pracy i bezawaryjność w działaniu. Poręczne wyposażenie W zestawie odszukamy pakiet do mycia domu tj. Akcesorium T-Racer T 150 do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.) i środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l.

Urządzenie wyekwipowane jest w dodatku w pistolet wysokociśnieniowy, 1-stopniową lancę spryskującą, dyszę rotacyjną, długi 4-metrowy wąż wysokociśnieniowy, system szybkozłącza Quick Connect i zastosowany filtr wody.

szeroka produktywność KARCHER K2 Compact Home pracuje pod ciśnieniem do maksymalnie 110 bar. Wybór optymalnego ciśnienia usprawniają symbole na lancy, wystarczy obrócić lancę i wybrać optymalny symbol obrazujący wybrane ciśnienie podawania wody.

produktywność urządzenia to 360 l/h, co pozwala wyczyścić powierzchnię równą 20 m2/h. Nieskomplikowana w obsłudze Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home wygodny uchwyt do przenoszenia, który można złożyć, dzięki czemu urządzenie nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jest wygodne w przechowywaniu.

Zbiornik na wodę jest wyjmowany, a środek czyszczący podawany jest poprzez zbiornik. Myjka też użyteczne uchwyty na lance, dzięki którym mamy je za każdym razem pod ręką....