Karcher HD S-5/12 C

5 ofert od 9480,84 zł do 9480,84 zł
Szczegóły
Producent Karcher
Moc 3.2 kW
Ciśnienie maksymalne 120 bar
Wydajność tłoczenia 500 l/h
EAN 4054278168807
Maksymalna temperatura wody 80 °C
Opis

Numer katalogowy: 1.272-200.0HDS 5/12 COpisUrządzenia klasy kompakt wyśmienicie sprawdzają się w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, zakładach rzemieślniczych oraz niewiele znaczących przedsiębiorstwach mających własną flotę samochodów.

Montowany na wejściu staranny filtr wody chroni pompę przed skażeniami. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. Monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po przekroczeniu 300°C zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

System Easy Press wpływa na zmniejszenie siły nacisku na spust pistoletu wysokociśnieniowego przez co osoba obsługująca urządzenie nie męczy się i może pracować komfortowo. Dodatkową zaletą jest Servo Control, pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.

wielkie pokrętło obsługowe asygnowane do włączania i wyłączania urządzenia, wyboru między wodą zimną a podgrzaną i regulacji temperatury wody. Pokrętłem można ustawić pracę w trybie eco!efficiency.

Woda jest wówczas podgrzewana do 60°C, a zużycie paliwa spada choćby o 20%.zastosowanieCzyszczenie pojazdówCzyszczenie wyposażenia i maszynCzyszczenie warsztatówCzyszczenie na zewnątrzCzyszczenie warsztatów naprawczychCzyszczenie fasadCzyszczenie basenówCzyszczenie obiektów sportowychCzyszczenie w procesie produkcjiCzyszczenie linii produkcyjnychCechy i atutyWydajneTryb eco!efficiency - ekonomiczny i przyjazny środowisku.Obniżone o 20% zużycie paliwa i emisja CO₂.zastosowany lejek do napełniania środka czyszczącego uniemożliwia przypadkowemu rozlaniu chemii.wygodne w przechowywaniuSchowek na akcesoriaDuży hak na wąż umożliwia jego wygodne przechowywanie.Zintegrowany hak na wąż.Mobilnośćobszerne uchwyty na urządzeniuDuże kołaUdogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np.

krawężnikiŁatwość obfity wlew zbiornika usprawnia napełnianie.obfite pokrętło obsługoweTryb eco!efficiencyUrządzenie ekonomiczne i przychylne środowiskuUdogodnienia w obsłudze.Pomagają pokonać przeszkody terenowe np.

krawężnikiDuży wlew ze zintegrowanym filtrem do zbiornika paliwaUmożliwia przystępne napełnianie zbiornika.dane techniczne Zasilanie ~/V/Hz 1/230/50Wydajność tłoczenia l/h 500Ciśnienie bar/MPa 120/12Maks. Temperatura °C 80Moc przyłącza (kW) 2,9Zużycie paliwa (kg/h) 3,2Zbiornik paliwa (l) 15Ciężar (kg) 86Wymiary (dł.

x szer. X wys.) (mm) 1060x650x920Zbiornik na detergent l 10Wyposażenie typoweUchwyt Soft Grip zapewniający komfortowe trzymanie pistoletuWąż wysokociśnieniowy, 10 mLanca spryskująca, 550 mmSystem tłumienia drgań SDSAutomatyczne obniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzeniaWbudowane zbiorniki na paliwo i środek czyszczący Tryb Eco!efficiency Po ustawieniu pokrętła w niebieskim polu urządzenie przejdzie w ekonomiczny tryb eco!efficiency, w którym zużycie paliwa spada o 20%.

W trybie eco!efficiency emisja CO2 zostaje obniżona o 20 %. Woda w tyrbie eco!efficiency podgrzewana jest do 60° C. Jest to słuszna temperatura umożliwiająca sprawne likwidowanie większości zabrudzeń.przyjazne w obsłudze zaimplementowany lejek do napełniania środka czyszczącego zapobiega przypadkowemu rozlaniu chemii.

duży wlew paliwa ułatwia tankowanie. Samoczynne dozowanie środka kompleksotwórczego – HDS pobiera starannie ustaloną ilość kropel ze specjalnej butelki z chipem. Preparat uniemożliwia odkładaniu się kamienia i korozji.Wygoda obsługi i przechowywania Schowek na narzędzia pozwala na komfortowe i bezpieczne przechowywanie narzędzi pod pokrywą.

Uchwyt na lancę pozwala na jej wygodne odkładanie w trakcie przerw w pracy. Modele CX wyposażone są w bęben na wąż wysokociśnieniowy.Wysoka mobilność prosty w prowadzeniu niczym wózek. Duże koła z tyłu i rolka sterująca z przodu upraszczają manewrowanie.

kompozycja przystępne podnoszenie i prowadzenie urządzenia na dwóch tylnych kołach, co widocznie usprawnia np. Pokonywanie krawężników czy innych przeszkód....