Karcher HD S-10/20 4 M

3 ofert od 18336,84 zł do 18337,33 zł
Szczegóły
Producent Karcher
Moc 7.8 kW
Ciśnienie maksymalne 200 bar
EAN 4054278134925
Maksymalna temperatura wody 30 °C
Opis

W pakiecie z dyszą rotacyjną (4.114-036.0), RM 31 eco!efficiency 10L (6.295-647.0), RM 81 10L (6.295-556.0) i okularami ochronnymi (6.025-488.0)! Urządzenie posiada tryb eco!efficiency, po wybraniu którego podgrzewa wodę do temperatury 60 °C.

Pozwala to nie tylko na efektywne eliminowanie silnych zabrudzeń, ale i na oszczędność paliwa, zużycie którego spada wówczas o około 20%. Urządzenie dedykowane jest do czyszczenia w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji.

Nowy system podawania środków zmiękczających wodę zabezpiecza urządzenie przed podaniem niewłaściwie przypasowanego środka (urządzenie identyfikuje go za pomocą specjalnego chipu zamontowanego w butelce). Pokrętło nietrudne i dokładne dozowanie środka czyszczącego z obu zbiorników w zależności od bieżącego potrzeby.

W pozycji „0" poprzez system ciśnieniowy płynie czysta woda. Kontrolki na tablicy sygnalizują m.in. Poziom oleju, paliwa, środka zmiękczającego wodę czy brak jednej fazy, wyraźnie upraszcza to obsługę urządzenia.

sensor temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Niezawodną i bezpieczną pracę gwarantuje system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie ma system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie tradycyjny system gwintów.

właściwości I atuty wydajne W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo – choćby o 20%. Maksymalna wydajność Wysokowydajna technika palnika.

4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik chłodzony powietrzem. Silnik chłodzony wodą zapewnia wysokie osiągi i niezawodność. Bezpieczne wykorzystywanie skrupulatny filtr wody montowany na wejściu chroni pompę przed skażeniami z wody.

sensor temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, gwarantując bezpieczeństwo użytkownikowi. SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich składników pompy po stronie wysokociśnieniowej.

wygodne w przechowywaniu Bezpieczne miejsce do przechowywania akcesoriów i środków czyszczących. Użyteczne uchwyty na obudowie. Mobilne spore koła. Zaczepy na urządzeniu zezwalające bezpiecznie je zamontować podczas transportu.

Udogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np. Krawężniki. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced Wąż wysokociśnieniowy, 10 m Lanca spryskująca, 1050 mm Dysza power Zbiornik na środek czyszczący, środek zmiękczający oraz zbiornik paliwa napełniane z zewnątrz Panel kontrolny z diodami sygnalizującymi automatyczne zmniejszanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia Wtyczka ze zmiennikiem biegunów (trójfazowe) Układ kontroli serwisowej z wyświetlaczem LED Dwa zbiorniki na detergenty Zabezpieczenie przed pracą na sucho