Ręczny młynek do pieprzu, drewno wiśniowe, paris icone u'select 18 cm (pg-34955) marki Peugeot

Szczegóły
Producent Peugeot
EAN 4006950034955
Przeznaczenie do pieprzu
Opis

Nadaj swym potrawą oryginalnego aromatu. Wykorzystaj do tego młynek (w wersji dla soli i pieprzu) z linii Paris Icone. Jeszcze się wahasz? Nie wiesz, czy jest odpowiednim gadżetem dla Ciebie? dopasuj więc młynek do własnego stylu!:)

Młynki Paris Icone, znamionują się:

-"garścią" profesjonalizmu: zaletą posiadania młynków jest dostosowywana grubość mielenia (pyłek, albo nieco grubsze ziarna), a także to, że świeżo mielone przyprawy bezpośrednio wpływają na jakość i smak naszych potraw.

-"szczyptą" funkcjonalności: w trakcie odpowiedniej eksploatacji ząbki ścierające pozostają nadzwyczajnie ostre. Młynek zaprojektowano w taki sposób, by jego uzupełnienie było szybkie i komfortowe. Został odpowiednio wyprofilowany, tak żeby wygodnie leżał w rąk.

-a "do smaku" dodano odrobinę elegancji: dostępny w najróżniejszych wersjach, aby każdy mógł znaleźć optymalny model dla siebie.

  • Materiał: heban, orzech, wiśnia.
  • rozmiary: 18cm, 22cm, 30 cm.

Młynki firmy PEUGEOT wytworzone zostały z najwyższej jakości tworzyw. Proponuje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący,konsumenci długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji".

*w dodatku: w trosce o społeczeństwo i środowisko do produkcji wykorzystuje się drewno, pozyskane z lasu w sposób odpowiedzialny i zrównoważony (certyfikat PEFC).