HILDING FLAMENCO - materac multipocket, sprężynowy, Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Velvet WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS (5901595007939)

3 ofert od 2059,0 zł do 2059,0 zł
Szczegóły
Producent Hilding
EAN 5901595007939
Wymiary 160 x 200 cm
Rodzaj
  • kieszeniowy
  • sprężynowy
Opis

Konstrukcję materaca Flamenco oparliśmy na prekursorskich sprężynach Multipocket. W porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się istotną cechą: dzięki mniejszej średnicy na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia.

Zastosowaliśmy sprężyny o zróżnicowanej twardości i w efekcie stworzyliśmy 7 różnorodnych stref dających wsparcie poszczególnym partiom ciała.

dodatkowo po jednej stronie materaca umieściliśmy profilowaną płytę lateksową, a po stronie przeciwnej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od Twojego wyboru obie strony podnoszą elastyczność i sprężystość. Struktura lateksu i pianki usprawnia swobodną cyrkulację powietrza, co powoduje, iż materac oddycha i odprowadza szybciej nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza nieco innych wrażeń, dzięki temu łatwiej przystosować materac do jednostkowych potrzeb.

informacje techniczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm
  • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)