Nowodvorski Lampa wisząca colin white - 1xe27/40w/230v

2 ofert od 108,47 zł do 129,0 zł
Szczegóły
Rodzaj lampa wisząca
Producent NOWODVORSKI
EAN 5903139461894
Opis

Lampę Colin wytworzono z rattanu. Jest to materiał wyjątkowo używany do wyrobu mebli, pochodzący od giętkich łodyg południowoazjatyckiej pnącej palmy rotang. Sama nazwa odnosi się do wielu rzeczy. W niektórych krajach jest to imię męskie, w innych także nazwisko, lecz także nazwa filmu, konia czy fikcyjnej postaci.

Podobnie jak rattan, który ma mnóstwo zastosowań, tak etymologia lampy może kojarzyć się z rozmaitymi obszarami życia codziennego. Wewnątrz rattanowego klosza lampy Nowodvorski Colin przewidziano miejsce na jedną żarówkę o mocy maksymalnej 40 W.

Oprawa współpracuje z żarówkami LED i właśnie tego typu źródło światła polecamy w niej użyć. Po włączeniu abażur delikatnie zmienia kolor, na ciepły i przyjemny. Z uwagi na swój prawie hemisferyczny zarys, lampa Colin nieprzeciętnie pasuje do zastosowania nad stołem albo blatem.

w dodatku skłania nas ku temu fakt, iż klosz lampy otwarty jest jedynie u dołu, co skieruje światło na powierzchnie pod spodem. W zależności od tego jak długi jest blat, można wieszać nad nim jedną albo kilka lamp z tej kolekcji.

Lampę Colin można ponadto stosować w sypialni. Warto wtedy skomponować odcienie poduszek z barwą klosza. Porada od Projektantki Abażur z rattanu najlepiej czyścić delikatnie wilgotną ściereczką. prosto pozbędziemy się kurzu i nie uszkodzimy lampy.

Wysokość zwisu można regulować. Odbywa się to przez podciągnięcie lub wypuszczenie zawiesia z podsufitki. W ten sposób zjednoczymy lampę do różnorodnej wysokości sufitów. Lampa wisząca Nowodvorski Colin to szczególnie ciekawa, delikatna oprawa oświetleniowa.

Nadaje ona lekkości pomieszczeniu, w którym jest zaaranżowana i eksponuje swobodę projektantki.