Globo TONGARIRO Lampa stołowa Siwy, 1-punktowy - - Obszar wewnętrzny - TONGARIRO - Czas dostawy: od 4-8 dni roboczych, 21503

3 ofert od 118,80 zł do 121,90 zł
Szczegóły
Producent Globo
EAN 9007371341979
Opis

Każdy z nas uwielbia się otaczać atrakcyjnymi przedmiotami, a producent Global Lighting wyśmienicie zna potrzeby swych klientów, dlatego też w swej ofercie ma ona unikatową lampę Tongariro biurkową 21503, która można zakupić w naszym sklepie Lampomat, w nieszablonowej cenie.

Lampa Tongariro biurkowa 21503 to model, przeznaczony do pracowni, biur i pokojów dziecięcych i nastolatków, które zapewnia wyśmienite oświetlenia przestrzeni roboczej i równocześnie zachwyca swoim minimalizmem.

Lampa Tongariro biurkowa 21503 została bowiem stworzona z metalu w szarym, gołębim kolorze, z którego wyprodukowano jej podstawę o krągłym profilu, zapewniającą jednostajne ustawienie na wybranych powierzchniach, a także klosz o profilu klasycznej kopuły, który nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz także osłania źródło światła.

dzięki czemu jej użytkownicy nie są oślepiani. Drugim materiałem wykorzystanym do jej stworzenia jest natomiast drewno, które łączy podstawę lampy z kloszem i umożliwia regulację jej kąta nachylenia. Takie połączenie sprawia, iż lampa Tongariro biurkowa 21503 jest wręcz definicyjnym przykładem oświetlenia w skandynawskim stylu.

Jak stworzyć wygodne miejsce do pracy Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach przenosi swoje obowiązki zawodowe w zaciszu domowych pomieszczeń. Home office, by był jednak produktywny i nie frustrował, wymaga zaaranżowania przestrzeni przeznaczonej jedynie do pracy.

nawet jeśli nie posiadasz oddzielnego wnętrza, z lampą Tongariro biurkową 21503 możesz stworzyć swój własny kąt. Wystarczy biurko, odrobina zieleni i lampka ustawiona w wybranym miejscy, by dana przestrzeń wyglądała efektownie, a jednocześnie sprzyjała wydajnej pracy.

Lampa Tongariro biurkowej 21503 ustawiona na biurko przedstawia się bowiem genialnie jednocześnie z drewnianymi, jak i szklanymi czy metalowymi powierzchniami. Ponadto zagwarantuje uzupełniające źródło światła, bez którego po zmroku, praca staje się stanowczo męcząca.

Mówiąc o jej zaletach, warto także pamiętać,zapewnia ona możliwość montażu żarówek w technice LED.