Globo 21504 - lampa stołowa tongariro 1xe27/40w/230v (9007371351015)

3 ofert od 103,62 zł do 121,90 zł
Szczegóły
Producent Globo
EAN 9007371351015
Gwint żarówki E27
Opis

Lampa biurkowa Globo Lighting Tongariro 21504 to czarna oprawa oświetleniowa stojąca, z elementami drewnianymi oraz metalowymi, charakteryzująca się szeroką możliwością regulacji kąta nachylenia klosza i ramienia.

artykuł ma niezwykle poprawnie wyważoną podstawę, dzięki czemu jest wyjątkowo stabilny. Lampa wpisuje się w kierunek stylistyki skandynawskiej, której główne właściwości to komponenty drewniane, minimalizm i estetyka wykonania.

Lampa zajmuje mało miejsca, przy czym jest niezwykle komfortowa do czytania, nauki lub pracy. W linii Tongariro marki Globo Lighting znajdują się na dodatek lampy biurkowe w odcieniu szarym i białym, zaprezentowane u dołu strony.

marka Globo Lighting to austriacki marka oświetlenia dekoratywnego, który swoją działalność rozpoczął w roku 1998. Od tego czasu produkty firmy Globo zyskały sobie uznanie na całym świecie dzięki wysokiej jakości, interesującej stylistyce i dostępnej cenie.

Lampy Globo eksportowane są do Azji i Europy, a firma ma swoje centra dystrybucyjne na Słowacji, we Włoszech, w Rosji, Serbii i Hiszpanii. Lampa biurkowa Globo Lighting Tongariro 21504 posiada możliwość regulacji w trzech punktach.

Przy czarnej podstawie, w miejscu pierwszego łączenia części drewnianych, na środku dwóch ramion i przy mocowaniu klosza. Dzięki temu lampę można wyprostować do pozycji pionowej lub dowolnie przechylać w lewo albo prawo.

Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które pozwala na swobodną personalizację towaru i doprowadzenie światła w dowolne miejsce. Podstawa lampy Tongariro, podobnie jak klosz, została stworzona z metalu polakierowanego na kolor czarny.

kolisty kształt wygląda nad wyraz estetycznie, a całość jest optymalnie wyważona, co sprawia,produkt prawidłowo utrzymuje balans. Metal cechuje się wysoką wytrzymałością i wytrzymałością na uszkodzenia, dzięki temu nie ulegnie obtłuczeniu ani odkształceniu w przypadku nieumyślnego uderzenia towaru ręką lub przedmiotem.

Wnętrze klosza jest białe. Towar ma czarny przewód o długości 150 cm, na którym znajduje się włącznik światła. Lampa biurkowa Globo Lighting Tongariro 21504 umożliwia użycie jednej żarówki E27 o mocy maksymalnej 1 x 40 W, co daje dużo światła.

produkt współpracuje także z żarówkami LED, dzięki czemu mamy możliwość uzyskania jeszcze lepszego oświetlenia, w przyjemnej dla oczu barwie, a także zmniejszenia zużycia energii. Żarówki kompatybilne z lampą Tongariro zaprezentowano na dole strony.

Polecamy lampę Globo Lighting Tongariro 21504 każdej osobie, która ceni sobie estetykę i funkcjonalność miejsca pracy. Duża możliwość regulacji i interesująca, skandynawska stylistyka, w połączeniu z nad wyraz dostępną ceną, to parametry, które powodują, że lampy Tongariro cieszą się tak dużą popularnością.