Globo 21502 - lampa stołowa tongariro 1xe27/40w/230v (9007371353965)

3 ofert od 121,90 zł do 121,90 zł
Szczegóły
Producent Globo
EAN 9007371353965
Opis

Lampa biurkowa Globo Lighting Tongariro 21502 to biała, regulowana lampa stojąca dedykowana do umieszczeniu na biurku albo stoliku. Oprawę stworzono z drewna, a także metalu, co wpisuje ją w stylistykę surową i skandynawską.

Lampa posiada możliwość regulacji kąta nachylenia ramienia w dwóch miejscach oraz klosza, co pozwala skierować światło w dowolnym kierunku. W kolekcji Tongariro producenta Globo Lighting znajdują się również lampy biurkowe w kolorze czarnym i szarym.

Wszystkie produkty zaprezentowano na dole strony. Lampa stołowa Globo Lighting Tongariro 21502 wygląda nad wyraz estetycznie, stabilną podstawę i jest dobra do czytania, pracy albo nauki. Tego typu produkt odszuka wykorzystanie zwłaszcza na małych przeciętnej wielkości biurkach, gdzie liczy się każde miejsce.

Tongariro nie przytłacza swym rozmiarem. Prezentowana lampa stanowi nie tylko funkcjonalne źródło światłaponadto interesujący składnik dekoracji wnętrza. Klosz oraz podstawę lampy wykonano z metalu. Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i wytrzymałością na uszkodzenia.

Podstawa jest korzystnie wyważona i sprawia, że lampa nie przewraca się, choćby w przypadku mocnego nachylenia. Klosz broni oczy przed rażeniem i pozwala skierować światło w wybrane miejsce. Tongariro dodatkowo kabel o długości 150 cm, na którym znajduje się włącznik.

kabel został na dodatek wzmocniony i owinięty w dekoratywny materiał. Trzy metalowe pokrętła umożliwiają swobodną regulację lampy w zakresie góra - dół. Lampa biurkowa Globo Lighting Tongariro 21502 pozwala na wykorzystanie jednej żarówki E27 o mocy maksymalnej 40 W, co daje dużo światła.

Oprawa współpracuje także z żarówkami LED dzięki temu można uzyskać jeszcze lepsze oświetlenie, w dowolnej barwie, przy o niemało niższym zużyciu energii. Wszystkie żarówki kompatybilne z lampą Tongariro zaprezentowano na dole strony.

Warto dobrać jedną z nich do zamówienia by od razu po zakupie radować się gotowym do działania produktem i mieć pewność, że wybrane źródło pasuje do towaru. Lampa biurkowa Globo Lighting Tongariro 21502 w odcieniu białym to ascetyczna, skandynawska oprawa oświetleniowa, która zadowala się ogromnym zainteresowaniem.

Jej główne atuty to obfita możliwość regulacji, precyzyjne wykończenie, estetyczny wygląd i nad wyraz dostępna cena. Lampa jest dobra do czytania i posiada długi przewód. Artykuł stanie na wysokości zadania na biurkach równocześnie u dzieci jak i osób dorosłych.