Wysoki maszt oświetleniowy Rectangle biały (4007235808636)

Szczegóły
Producent Albert Leuchten
EAN 4007235808636
Opis

Siła światła z samej góry - maszt oświetleniowy Rectangle Żarówka umieszczona na wysokości dwóch i pół metra hojnie oświetli leżący poniżej obszar, doskonale dopełniając obszar zewnętrzny. Źródło światła umieszczono w konkretnym aluminiowym korpusie, a padające światło ma natężenie 1950 lm i temperaturę 4000 K.

Formę korpusu wytworzono prosto i profesjonalnie, tak że maszt się nie eksponuje i demonstruje swoje mocne strony na korzyść otoczenia. Producent tej lampy zewnętrznej może powołać się na długą tradycję - już od 1864 r.

stworzono wysokiej jakości produkty metalowe, a w latach 50-tych nastąpił przełom w przemyśle oświetleniowym. Eksponuje go wysoka jakość - tak samo ważna, jak na samym początku - i żeby ją zapewnić, lampy wyprodukowane są wyłącznie na terenie Niemiec.

Do produkcji używane są tylko wyselekcjonowane materiały, które oprą się silnym wpływom środowiska i dlatego będą długo radować się trwałością. Zawiera typ żarówki: Żarówki LED Żarówki: 1 x 35 W LED Żarówki: mieści Jednostka mocy: 35 ilość żarówek: 1 LED wbudowany na stałe: ja gromadzi uzupełniające LED: nein dopełniające LED są wymienne: nein